Ніжинську молодь запрошують взяти участь у Всеукраїнському семінарі

 

 

Семінар буде проведено за ініціативи Ліги старшокласників та Молодіжного банку ініціатив Ніжина, за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради та сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Ніжинської районної державної адміністрації. Обов’язковою умовою участі у семінарі є реєстрація за посиланням docs.google.com.

Також на сторінці реєстрації зазначена наступна інформація: “ДРУЗІ, ГАРНА НОВИНА!
ВПЕРШЕ В НІЖИНІ МАЄМО КРУТУ МОЖЛИВІСТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНИХ КОНСУЛЬТАТИВНО-ДОРАДЧИХ ОРГАНІВ!
21.08.2018 РОКУ ЧЕКАЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ У ЧИТАЛЬНІЙ ЗАЛІ НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ ЗА АДРЕСОЮ : М.НІЖИН, ПЛ.М.ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ,8. ПОЧАТОК О 10:00!
Метою заходу є залучення молоді до посилення участі на усіх рівнях через формування дієвих інструментів та форм прийняття рішень.
Поспілкуємось про форми участі, пропрацюємо над проблемами, які перешкоджають участі молоді та діяльності молодіжних рад та обговоримо шляхи їх вирішення.
Буде цікаво та корисно!

 

Тренери:
Юрій Юзич – Головний експерт групи РПР “Молодіжна політика”
Захар Ткачук – голова ГО “Молодіжна платформа”, тренер та громадський діяч
Вероніка Дякович – координатор ініціативної групи “Молодіжні ради України”, екс-голова Тернопільської молодіжної міської ради.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання – телефонуйте нам :
0977993735 (Анжела Тимченко),
0683869206 (Катерина Шекера).
Чекаємо зустрічі з вами!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *