Зухвалому ніжинському стрілку обрано запобіжний захід

 

Під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом хуліганства, вчиненого із застосуванням вогнепальної зброї ( ч. 4 ст. 296 КК України).

Слідством встановлено, що 54 річний мешканець м. Ніжин, який є неодноразово судимим, перебуваючи на перехресті одних із вулиць                   міста, використовуючи удаваний привід для конфлікту, непристойно висловлюючись у бік потерпілого та погрожуючи йому фізичною розправою, безпричинно здійснив два постріли з пістолета в бік потерпілого, внаслідок чого, куля влучила в  обличчя останнього, завдавши шкоди його здоров’ю.

 

 

 

Завдяки забезпеченню належного процесуального керівництва  Ніжинської місцевої прокуратури проведено ряд скоординованих невідкладних слідчих (розшукових) дій, в результаті яких, підозрювану у вчиненні злочину особу встановлено та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Останньому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною ч. 4 ст. 296 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *