430 сосен ніжинського лісу вирубають

 

Проекти рішення щодо видалення зелених насаджень на території Ніжина виконавчим комітетом завжди приймаються без зайвих питань. Проте засідання 16 серпня відрізнялось від попередніх. Приголомшуюча цифра – 430 сосен викликала питання у членів виконкому. Начальник УЖКГ та Б Анатолій Кушніренко пояснив, що ці дерева, які знаходяться біля території міського полігону пошкодив короїд, а тому, якщо їх не видалити, то кількість пошкоджених дерев буде збільшуватись, і лісу може не стати взагалі.

Аби обстежити дані сосни був залучений спеціаліст з Києва і комісійно було вирішено зрубати саме таку кількість дерев. На питання: Чи є серед сосен ділова деревина? – Анатолій Миколайович відповів, що є різна, як сухостій так і ділова, але залишити її в лісі не можна. Також він зауважив, що 70% дерев, які призначені для дров, буде завезено малозабезпеченим сім’ям.

 

 

 

Дерева пошкоджені короїдом не вперше видаляються, але пройшовши лісом, що знаходиться по Прилуцькій можна побачити, що кількість видалених сосен не відновлено у тій же кількості новими саджанцями.

Все ж таки члени виконавчого комітету підтримали даний проект рішення. Утримався лише Валерій Салогуб , представник від ВО «Батьківщина». Як він пояснив журналістам, у нього  виникли сумніви щодо об’ємів видалення дерев, адже мова йде про сотні сосен, а це легені міста.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *