Ніжинці та гості міста гратимуть у мемо-гру про Ніжин

 

У Ніжині почнуть розвивати туризм за новим форматом. Про це повідомила на засіданні виконкому, яке відбулось 16 серпня, начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак. У планах управління виготовити логічну гру Мемо про Ніжин. Зараз вже розроблено 3 варіанти її вигляду, і затверджені вони будуть найближчим часом, після чого гру зможуть побачити ніжинці.

«Таке рішення є результатом пошуку нових форматів виготовлення рекламної продукції для туристів та, власне, для ніжинців. Ми вивчали досвід різних міст та країн Європи, і зараз подаємо на затвердження фінансування спробу популярної гри Мемо. Вона розкручена і її особливість – подання інформації в ігровій формі. У даному випадку гра буде саме про Ніжин – місто, котре увійшло до «7 Чудес України».

Це результат роботи з літньою польською школи в Олькуші, де вже є досвід популяризації даної гри про місто. Треба зазначити, що вона не лише розвиває пам’ять людини, а є грою, яка відроджує пам’ять про нашу спадщину», – розповіла Тетяна Федорівна.

Який же матиме вигляд дана гра? Це буде коробочка з зображенням Ніжина. Вона вміщатиме 40 карток, які візуалізують культурну спадщину міста:  храми, сквери, визначні події. У комплектації також є буклет з описом кожного об’єкту та історична мапа.

 

 

 

Перша партія сувенірної продукції, а це 250 примірників, використовуватиметься для відзначень та нагороджень на різних міських заходах. У подальшому планується таку продукцію виставляти на продаж.

На фото Тетяна Бассак демонструє мемо-гру про польське місто Олькуш, як приклад.

Також у планах управління культури є запустити виготовлення комплекту листівок «Легенди Ніжина».

У містах України вже є практика виготовлення ігор за тематикою міст задля розвитку туризму, переглянути які можна за посиланням:  9 настільних ігор про міста України

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *