Москаль про народжуванність, заробітчанство та занепад Чернігівської області

 

Голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля не треба зайвий раз представляти широкій публіці. Він часто висловлює свою думку про ключові події в державі. Цього разу він висловився про народжуваність в Україні.

Про це повідомляє Укрінформ.

 

 

 

«Ми поки єдина область в країні, де смертність не перевищує народжуваність. Але якщо ми, українці, ледачі, хочемо мати по одній дитині, деякі взагалі не хочуть, то роми народжують по 5-10 дітей », – каже він.

Також чиновник заявив, що жителі України із Закарпаття часто виїжджають на заробітки в ближнє зарубіжжя. «Так, багато хто виїхав, особливо в Угорщину. Ситуація доходить до того, що в деяких регіонах не з ким укладати договір. Це, знову ж таки, нюанс в проведенні медреформи на Закарпатті, на який не хочуть звертати увагу в Києві. Не треба їхати на Закарпаття, їдьте до Чернігівської області, яка за рік списує 20-25 сіл з карти. А ми на Закарпатті ще жодне село не списали! », – сказав він.

За словами Г.Москаля, прагнення українців заробити в сусідній країні не пов’язано з впровадженням безвіза. «Це не пов’язано з безвізом. Це закономірне прагнення людини знайти кращу долю і кращу зарплату … Так, велика частина хоче залишитися, це молодь, перш за все. Масово виїжджають люди середнього віку – хочуть заробити гроші, щоб потім вкласти тут », – сказав він.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *