У Ніжині викрили двох нелегалів з Росії та Китаю

 

Порушниками виявилися громадянин РФ і громадянин Китаю

На сьогодні, 21 серпня, в місті виявлено 2 факти порушення міграційного законодавства. Так, 52-річний громадянин РФ проживав на території Ніжина без відповідних документів. Ще один порушник – 44-річний громадянин Китаю, який протягом двох місяців проживав в Ніжині з порушенням порядку пересування і зміни місця проживання.

Таку інформацію надав сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції.

У Ніжині виявлено 2 факти порушення міграційного законодавства
Стосовно обох іноземців Ніжинським ГО УГМС України в Чернігівській області за поданням Ніжинського відділу поліції були складені протоколи за ст. 203 КУпАП та накладено штрафи.

Свій штраф отримала і місцева жителька, яка надала порушнику міграційного законодавства житлову площу, не прийнявши при цьому заходи до своєчасної реєстрації громадянина Китаю (ст. 205 КУпАП). За це вона сплатить 340 грн штрафу.

 

 

 

Крім цього, було виявлено 54 факти порушення ПДР, допущених іноземцями на території обслуговування Ніжинського відділу поліції. Найчастіше водіями не виконувалися вимоги дорожніх знаків, правила зупинки і стоянки, допускалося перевищення встановлених обмежень швидкості руху (ч. 1 ст. 122 КУпАП). Таких фактів задокументовано 22. У кожному випадку водій-порушник повинен заплатити 255 грн штрафу.

20 іноземців управляли транспортними засобами, що мають несправності (ч. 1 ст. 121 КУпАП), за що також сплатять штрафи в сумі 340 грн. Троє водіїв пересувалися на автомобілях, не маючи страхового поліса (ч. 1 ст. 126 КУпАП), а решта п’ятеро порушили правила обгону (ч. 2 ст. 122 КУпАП), за що покарано штрафами в сумі 425 грн кожен. Слід зазначити, що найчастіше ПДР порушували громадяни РФ і Молдови.

Так, починаючи з 27 липня поточного року ніжинський поліція бере участь у всеукраїнських цільових профілактичних заходах під умовною назвою «Мігрант». Метою зазначених заходів є нагляд і контроль за дотриманням законодавства у міграційній сфері, запобігання і протидія нелегальній міграції, профілактика і виявлення злочинів та адміністративних правопорушень, скоєних іноземцями та особами без громадянства. Проведення профілактичних заходів буде тривати до кінця серпня 2018 року.

Нагадаємо, на Чернігівщині прикордонниками затримано 10 нелегалів. Затриманими виявилися 6 громадян Пакистану, 3 громадян Шрі-Ланки і 1 громадянин Росії.

Крім того, на Чернігівщині продовжується практичний етап цільових профілактичних заходів «Мігрант». Заходи стосуються нагляду і контролю а дотриманням законодавства в міграційній сфері.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *