Маленькі та великі державні прапори сьогодні замайоріли у Ніжині

 

У Ніжині відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.
Дорослі та ще зовсім маленькі ніжинці 23 серпня зібралися на площі міста, аби ще раз нагадати собі, що ми всі разом носимо горде звання – УКРАЇНЦІ. У руках діти тримали маленькі державні прапорці, а в той же час до неба урочисто піднімався блакитно-жовтий стяг. Звучав Державний гімн України і кожен присутній, тримаючи руку на серці, співав йому в унісон.

«Уже доброю традицією стає напередодні Дня Незалежності України піднімати український прапор – символ нашої держави, гордість кожного. У цей день ми віддаємо шану тим, хто боровся і бореться за нашу незалежність під українським прапором», – звернувся до ніжинців міський голова Анатолій Ліник.

Цього дня відбулась ще одна важлива подія – 6 юних ніжинців отримали свої найголовніші документи в житті – паспорти громадянина України у вигляді ID-карток. Кожен з них висловився, що даний документ починає їх шлях у доросле життя за яке вони несуть повну відповідальність.

 

 

 

Після ж представники міської влади, держслужбовці, обласні, міські та районні депутати, а також вихованці дитячих садочків поклали квіти до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка.

Уже відчувається, як святковий настрій у передчутті головного свята України, сьогодні панує в атмосфері Ніжина.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *