На Чернігівщині селяни заблокували дорогу через “космічні кратери” (відео)

 

 

 

Ви з дитинства марили космосом і мріяли пострибати по місячних кратерах, але досі немає можливості чкурнути до зоряних галактик? Не впадайте у відчай, у подібну «кратерну» атмосферу можна поринути у Височанській об’єднаній громаді.

Тут дороги не ремонтували десятиліттями і через це вони перетворилися на суцільне урвище, або як їх називають місцеві – «космічні кратери».

У людей урвався терпець і вони вийшли на акцію протесту. Кілька десятків обурених жителів громади перекрили дорогу обласного значення, що в селі Велика Доч.

 

 

 

«Хай поки подумає керівництво, що треба зробити з дорогами. Ви ж самі їхали і бачили, що тут за дорога. Це не дорога – це срам». Ч

Мітингувальники запевняють, що вже втомилися писати різноманітні звернення і слухати порожні обіцянки. Влада їх не чує. Обурені селяни заявили, що ця акція попереджувальна – якщо найближчим часом їх не почують і не почнуть ремонтувати дороги – вони вийдуть на тотальне перекриття і заблокують рух на кілька днів.

«Це попереджувальна акція – до жнив соняшнику. Тільки соняшник почнуть убирати, будуть фури йти. Отоді ми перекриємо на день, на два, на три. Отоді вони зрозуміють. Це буде 100%. Зберуться всі. Тут будуть тисячі людей – ніхто не проїде. Тут же аграрії – он «АгроТрейд». Такі елеватори строять, що пилюкою забиває нас, а помічі нема ніякої», – говорить Петро Шалапуда, житель Височанської ОТГ.

Перекриття дороги у Великій Дочі тривало кілька годин. Але найцікавіше, обіцяють селяни, ще попереду.

«Тоді ми перекриємо дорогу повністю. Поки соняшник у машинах поцвіте. Тоді вони зрозуміють, що треба робити дороги».

Джерело: cheline

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *