Поважний вік – привід для свята, вважають у Ніжинському терцентрі

 

 

Вони не хочуть називатися людьми похилого віку, адже їх завзятості, активності та життєвої енергії можуть позаздрити безліч молодих людей. Ніжинці ПОВАЖНОГО віку вже давно вподобали Територіальний центр соціального обслуговування. Вишивання, конструювання, уроки англійського та комп’ютерної техніки – все це їм цікаво та доступно. Всі свої досягнення та поробки ніжинські дідусі та бабусі вирішили продемонструвати 22 серпня на урочистостях присвячених святкуванню Дню Незалежності України.

На честь 27-ої річниці Незалежності України на території Ніжинського територіального центру соціального обслуговування пройшов урочистий та по домашньому теплий захід, який об’єднав в собі виставку відвідувачів терцентру«З Україною в серці», роботу інтелект-кафе, фотовиставку «Об’єднані бажанням жити», а також присутнім була представлена виставка творчих робіт ветеранів міста “Творимо кращим світ навколо себе”, а також концертна програма за участю хору ветеранів та вокального колективу «Ніжинка», барда Олега Драчука, вокалістки Богдани Марченко та багатьох інших.

На свято завітали такі поважні гості, як міський голова Анатолій Лінник, помічник народного депутата Олександра Кодоли Тамара Стратілат та голова міської організації ветеранів України Лариса Алєксєєнко. Вони вручили іменні грамоти майстрам, які демонстрували свої поробки під час святкування.

 

Будь-яке свято не може обійтися без подарунків. Голова спілки Бджолярів України Петро Балаш презентував директору терцентру Інессі Шаповаловій два горнятка меду, Ніжинська центральна бібліотека подарувала всім присутнім майстер-клас з виготовлення патріотичних браслетів, меценати приготували різноманітні смачні гостинці. Дуже важливим та потрібним подарунком стало оснащення для кабінету перукаря від спілки Самаритян України Чернігівського об’єднання – голова Ірина Балакірєва.

Лілія Журко

Фото автора

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *