Ніжинські студенти оцінили успіхи польської децентралізації

 

Студенти зустрілися на ІІ Міжнародній літньій школі «Виклики для сучасної демократії: польський та український досвід децентралізації очима молоді» в Кракові та Олькуші.

Цьогоріч Міжнародна польсько-українська літня школа об’єднала студентів 4 університетів — Педагогічного університету в Кракові, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Київського університету імені Бориса Грінченка та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

7 днів інтенсивного навчання, яке включало не лише лекції та воркшопи викладачів вищезазначених вишів, але і практичні заняття в органах місцевого самоврядування польського міста Олькуш, дозволило українській та польській молоді дізнатися про хід та особливості реформи децентралізації в Республіці Польща, ознайомитися зі структурою органів місцевого самоврядування та роботою їх відділів.

 

 

 

Програма школи передбачала також широку екскурсійну програму, у межах якої студенти відвідали історичні місця та музеї стародавнього Кракова, Олькуша й так звані «Орлині гнізда». А під час вечорів польської та української культури молодь знайомила своїх нових друзів із національними традиціями, танцями та стравами.

 

За повідомленням Ніжинської міської ради

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *