Професору НДУ присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

Професору НДУ Сергію ЛЕПЯВКУ присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України». Про це йдеться в Указі Президента України №241/2018.

Професору НДУ та іншим заслуженим діячам освіти державні нагороди були присвоєні з нагоди Дня незалежності України.

До вашої уваги список Гордості України:

Нагородити орденом Свободи

ДЖЕМІЛЄВА Мустафу — народного депутата України

КОМІСАРЕНКА Сергія Васильовича — директора Інституту біохімії імені О.В.Палладіна Національної академії наук України, академіка НАН України і НАМН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня

КУЧУКА-ЯЦЕНКА Сергія Івановича — заступника директора Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БИЧКОВА Сергія Андрійовича — технічного директора – головного інженера державного підприємства «АНТОНОВ», м.Київ

МІНЦЕРА Озара Петровича — завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров’я України, м.Київ

ПАРУБІЯ Володимира Івановича — директора громадської організації «Інститут національної пам’яті», м.Львів

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ІМАСА Євгенія Вікторовича — ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України, президента Спортивної студентської спілки України, м.Київ

ЛІШАНСЬКОГО Євгена Юхимовича — ветерана будівельної галузі, м.Київ

ПИРОЖКОВА Сергія Івановича — віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

АЛЕКСІЄВЦЯ Миколу Мироновича — завідувача кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

ГАЛЕЛЮКА Миколу Михайловича – заступника директора медичної офтальмологічної клініки «Новий Зір», м.Київ

ІОРГАЧОВА Дмитра Васильовича — генерального директора акціонерного товариства “Одеський кабельний завод «Одескабель»

КІНДЗЕРСЬКОГО Андрія Анатолійовича — провідного спеціаліста відділу управління департаменту Хмельницької обласної державної адміністрації

КОВАЛЕНКА Віктора Миколайовича — члена правління громадської організації «Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», депутата Харківської обласної ради

КРИВОНОСА Миколу Івановича — голову Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

КУЛІКОВА Петра Мусійовича — ректора Київського національного університету будівництва і архітектури

ЛЕВИЦЬКОГО Володимира Павловича — першого заступника голови правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств України, м.Київ

ПРИХОДЬКА Віктора Романовича — голову правління – директора акціонерного товариства «УХЛ-МАШ», м.Київ

САМОХІНА Анатолія Вікторовича — завідувача відділення Київської міської клінічної лікарні № 12

ШЕВЕТОВСЬКОГО Валентина Валентиновича — голову наглядової ради акціонерного товариства «Харківський плитковий завод»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АГЕЙКІНУ Світлану Володимирівну — директора філії «Переробний комплекс» товариства «Вінницька птахофабрика»

АЛТУХОВА Валерія Миколайовича — директора Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату

БОРИСА Руслана Миколайовича — професора кафедри вищого навчального закладу «Київський медичний університет»

ВАСИЛІВА Богдана Михайловича — директора державного підприємства “Готель «Україна», м.Київ

ГАВРИЛЮКА Івана Ярославовича — актора, сценариста, режисера, м.Львів

ГОДУ Маріяна Адамовича — директора товариства «Рівень ЛТД», м.Рівне

ГОРБЕНКА Володимира Ілліча — диригента хору Обласного палацу культури, м.Миколаїв

ГРОШКА Івана Степановича — директора сільськогосподарського товариства «Ласковецький бровар», Тернопільська область

ГУЛЛЄРА Володимира Ілліча — члена громадської ради при Миколаївському міському голові

ДОВГОГО Павла Івановича — Володимирівського сільського голову Казанківського району, Миколаївська область

ДОРОЖКА Анатолія Михайловича — члена Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

ЄЛЕНСЬКОГО Віктора Євгеновича — народного депутата України

ІВАНУЩАКА Івана Миколайовича — керівника Управління культурно-мистецького фонду Державного управління справами

КАГЛЯНЧУКА Василя Івановича — генерального директора товариства «Чернівецька пересувна механізована колона № 76»

КАЧАЄВА Миколу Аркадійовича — заступника генерального директора – головного конструктора державного підприємства “Державне Київське конструкторське бюро «Луч»

КОРНІЄНКА Петра Григоровича — голову сільськогосподарського виробничого кооперативу «Лиманський», Миколаївська область

ЛАВРИКА Андрія Семеновича — головного наукового співробітника державної установи «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова» Національної академії медичних наук України

МАТВЄЄВА Миколу Олексійовича — головного конструктора – начальника відділу державного підприємства “Державне Київське конструкторське бюро «Луч»

МЕЛЬНИКА Івана Івановича — генерального директора товариства «Екопрод», Донецька область

МІРОШНИК Ірину Миколаївну — голову правління акціонерного товариства «Укрпластик», м.Київ

НАКОНЕЧНОГО Олександра Олеговича — заступника начальника відділу дочірнього підприємства Державної компанії «Укрспецекспорт» державного підприємства “Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес», м.Київ

НАКОНЕЧНОГО Петра Семеновича — ветерана професійно-технічної освіти, м.Київ

НІМЧУКА Руслана Віталійовича — заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України – керівника юридичної служби

ОЛІЙНИКА Володимира Миколайовича — члена громадської організації “Всеукраїнська організація «Самооборона Майдану», Івано-Франківська область

ПАЛАТНОГО Артура Леонідовича — народного депутата України

ПИЛИПЧУКА Олексія Олексійовича — голову центру захисту правди історії Другої світової війни та її вирішальної складової – Великої Вітчизняної війни при Миколаївській обласній організації ветеранів України

ПОПОВА Анатолія Івановича — члена громадської організації «Черкаський союз учасників АТО»

ПОРУЧНИКА Анатолія Михайловича — завідувача кафедри державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

РАДЧЕНКА Миколу Івановича — завідувача кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м.Миколаїв

СКОПА Ореста Андрійовича — головного художника Львівського палацу мистецтв

СТАНКЕВИЧА Миколу Григоровича — голову громадської організації «Ветерани десантних військ Вінницької області»

ФАЙЗУЛЛІНА Леоніда Габдульноровича — члена ради оборони Херсонської області

ЯНІЦЬКОГО Василя Петровича — народного депутата України

ЯРОЩУКА Олександра Анатолійовича — члена громадської організації “Всеукраїнська організація «Самооборона Майдану», Івано-Франківська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

РОМАНОВСЬКУ Юлію Юріївну — завідувача кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АРТЕМОВУ Галину Петрівну — головного консультанта Департаменту Адміністрації Президента України

БАЛЮК Марину Олександрівну — керівника приватної консультативної клініки, Харківська область

БЕЙ Лідію Пантеліївну — голову ради Снігурівського районного відділення Української спілки в’язнів – жертв нацизму, Миколаївська область

ВІТУШОК Марію Анатоліївну — заступника Керівника Головного департаменту – керівника департаменту Адміністрації Президента України

ЗАСКАЛЕТУ Наталію Сергіївну — заступника виконавчого директора Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна асамблея інвалідів України», м.Київ

КОТЛЯРОВУ-ПРОКОПЕНКО Ольгу Юріївну — художника-живописця, м.Одеса

ПРОХИРУ Марію Несторівну — заступника голови Тернопільського обласного відділу Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»

СТИРКУЛЬ Наталію Євстафіївну — Дмитрівського сільського голову Знам’янського району, Кіровоградська область

ЧАПЛІНСЬКУ Антоніну Євгенівну — члена громадської організації «Материнське серце», Київська область

ШЕВЦОВУ Світлану Михайлівну — директора Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району м.Києва

ЯСТРУБЕНКО Анастасію Іларіонівну — бібліотекаря Желаннівської міської бібліотеки Ясинуватської районної централізованої бібліотечної системи, Донецька область

Нагородити орденом Данила Галицького

НІКУЛІНУ Олену Валеріївну — Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України

СОСНОВСЬКОГО Дмитра Дмитровича — головного тренера штатної команди національної збірної команди України з боксу, м.Львів

ЧЕРНЯКА Михайла Євгенійовича — заступника голови Харківської обласної державної адміністрації

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АНТОНЮКА Антона Петровича — заступника директора Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського

БАБІЯ Миколу Володимировича — тракториста-машиніста Гайсинської філії акціонерного товариства «Зернопродукт МХП», Вінницька область

ВОДОП’ЯН Аллу Леонідівну — начальника відділу спеціального конструкторського бюро акціонерного товариства «Турбоатом», м.Харків

НЕСТЕРЕНКА Ярослава Юрійовича — головного редактора підприємства “Редакція газети «Попаснянський вісник», Луганська область

ХИЖНЯКА Романа Петровича — начальника цеху акціонерного товариства «Запоріжтрансформатор»

ШЕВЧЕНКО Ніну Михайлівну — апаратника цеху акціонерного товариства «Сумихімпром»

ШИТІКОВА Геннадія Івановича — електрозварника товариства «Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод», Донецька область

Присвоїти почесні звання: 

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БУБЛІЄНКУОлександру Миколайовичу – солістові-вокалісту, композиторові, аранжувальнику, м.Київ

ГОНОБОЛІНУ Олександру Чарльзовичу — композиторові, м.Херсон

МАМЧУР Світлані Анатоліївні — солістці опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

ПІВНЕНКО Богдані Іванівні — артистці-солістці-вокалістці Національного ансамблю солістів «Київська камерата»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

БЄЛІКОВУ Юрію Володимировичу — архітекторові, члену Національної спілки архітекторів України, м.Одеса

БОНДАР Ганні Вячеславівні  — координаторові Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БАБАШИНІЙ Лілії Олександрівні — концертмейстерові симфонічного оркестру «Київ-Класик»

ДЕМБ Марині Михайлівні — артистці драми комунального підприємства «Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені І.Кочерги» Житомирської обласної ради

ІЩАКУ Ігорю Михайловичу — артистові-вокалісту-солісту державного підприємства «Національний будинок органної та камерної музики України», м.Київ

КАЛІНКІНІЙ Тамарі Костянтинівні — солістці опери державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м.Київ

КЛЕНІНІЙ Наталі Іванівні -актрисі театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний Молодий театр»

ЛАЗОВІЧ Олені Володимирівні — артистці комунального закладу “Театрально-видовищний заклад культури «Новий драматичний театр на Печерську», м.Київ

ЛЕПКО Ользі Богданівні — концертмейстерові симфонічного оркестру «Київ-Класик»

ПАСЄЦІ Роману Святославовичу — головному хормейстерові народного хору народної пісні «Джерело» Балаклійського районного будинку культури, Харківська область

ПАХАРЧУКУ Олександру Сергійовичу — солістові-вокалісту творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ

ПЕРЧЕВСЬКІЙ Наталії Миколаївні — артистці драми державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка», м.Київ

СТЕБЕЛЬСЬКІЙ Оксані Юріївні — скрипальці, керівникові і солістці ансамблю «Українські барви», м.Київ

УРСУЛЯК Олені Георгіївні — солістці-вокалістці обласної комунальної установи «Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка»

ФОРТУСУ Олександру Геннадійовичу — артистові комунального закладу «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради

ХОМІ Дмитру Миколайовичу -солістові-вокалісту творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

КСЕНІЧУ Віктору Миколайовичу — начальникові управління капітального будівництва міської ради м.Кропивницького

СПАСИБКУ Олександру Валерійовичу — заступникові голови Київської міської державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

ДЕМЧЕНКУ Анатолію Михайловичу — професорові кафедри Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ДРОБКО Ганні Василівні — учительці Заставнівської загальноосвітньої школи I–III ступенів, Чернівецька область

ЛЕВЧЕНКО Любові Григорівні — учительці Житомирської міської гімназії № 3

МИСНИКУ Сергію Івановичу — директорові, учителю опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня школа I–III ступенів імені Ф.Д.Рубцова Лубенської районної ради Полтавської області»

ПЕТРЕНКО Любові Іванівні — учительці комунального закладу “Навчально-виховний комплекс з інтернатним відділенням “Межиріцька загальноосвітня школа I–III ступенів імені Івана Семеновича Обдули – дошкільний навчальний заклад «Ромашка» Павлоградського району, Дніпропетровська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ»

КОТЕНКУ Леоніду Олександровичу — машиністові рудника № 7 державного підприємства «Артемсіль», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БОГУЦЬКОМУ Андрію Боніфатійовичу — професорові кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидату геолого-мінералогічних наук, професорові

ВОЛКОГОНУ Володимиру Михайловичу — завідувачеві відділу Інституту проблем матеріалознавства імені І.М.Францевича Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові

ГНАТЮКУ Михайлу Івановичу — професорові кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору філологічних наук, професору

КЛИМЕНКУ Сергію Вікторовичу — завідувачеві відділу Інституту експериментальної радіології державної установи «Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України», доктору медичних наук, професорові

ЛЕПЯВКУ Сергію Анатолійовичу — професору кафедри історії України Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктору історичних наук, професорові, Чернігівська область

ПРОКОПОВУ В’ячеславу Олександровичу — завідувачеві лабораторії державної установи «Інститут громадського здоров’я імені О.М.Марзєєва Національної академії медичних наук України», доктору медичних наук, професорові

ЯЦИШИНУ Михайлу Михайловичу — завідувачеві кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктору юридичних наук, професорові, Волинська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ГРИЦЕНЮКУ Роману Анатолійовичу — керівникові народного аматорського ансамблю бального танцю «Флеш» комунального закладу «Рівненський міський палац культури» Рівненської міської ради

КОВАЛЬ Наталії Романівні — художньому керівникові Палацу культури «Кристал» м.Новояворівськ, Львівська область

МАДЯР-НОВАК Вірі Василівні — викладачеві комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора» Закарпатської обласної ради

МИГАЛЮ Станіславу Павловичу — голові Ліги творчої інтелігенції Львівщини

МУЛЯРУ Павлу Михайловичу — завідувачеві кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової

ПАЗИНУ Івану Дмитровичу — методистові Яворівської районної державної адміністрації, Львівська область

СЕЛЕЗНЬОВІЙ Надії Олександрівні — художньому керівникові, головному диригенту академічного камерного хору «Чернівці» Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка

СЕРДЮКУ Олександру Михайловичу — старшому викладачеві Харківської державної академії дизайну і мистецтв

ШИШКІНУ Сергію Євгенійовичу — музикантові, Волинська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

БОВАРОВУ Олександру Вікторовичу — головному бухгалтерові державного науково-виробничого підприємства “Об’єднання «Комунар», м.Харків

ЄРЕМІ Тетяні Миколаївні — начальникові управління Вишгородської районної державної адміністрації, Київська область

ІВАНОВІЙ Ірині Миколаївні — члену Рахункової палати

ІОНІНУ Євгену Євгеновичу — завідувачеві кафедри Донецького національного університету імені Василя Стуса

КОВАЛЕНКО Олені Валеріївні — завідувачеві кафедри Запорізької державної інженерної академії

ЛУКОВІЙ Ользі Степанівні — заступникові завідувача лабораторії економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

МОСКАЛЕНКУ Анатолію Михайловичу — заступникові директора Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, м.Чернігів

ОСТАПЧЕНКО Наталії Віталіївні — директорові Департаменту Київської обласної державної адміністрації

ТРУТУ Станіславу Миколайовичу — заступникові генерального директора державного підприємства «Укрвакцина» Міністерства охорони здоров’я України, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

КОЗАЧУКУ Олегу Івановичу — заступникові генерального директора акціонерного товариства «Хмельницькобленерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БАЦІ Валентині Володимирівні -заступникові головного редактора Всеукраїнської незалежної громадсько-політичної газети «Вільне життя плюс» у 2009–2015 роках, м.Тернопіль

ЖИГЛІНСЬКІЙ Ользі Тарасівні — завідувачеві відділу творчо-виробничого об’єднання соціальних програм філії «Львівська регіональна дирекція» акціонерного товариства  «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

ЧОВГАНУ Олександру Юрійовичу — головному редакторові корпорації “Медіа Корпорація «RIA», м.Вінниця

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БОРОВСЬКОМУ Ростиславу Васильовичу — головному лікареві комунальної установи «Жмеринська центральна районна лікарня», Вінницька область

ВОЛОСОВУ Євгену Віталійовичу — головному лікареві комунального закладу охорони здоров’я «Обласна стоматологічна поліклініка», м.Харків

ГОЛОВЧАКУ Ігорю Степановичу — директорові державного закладу «Прикарпатський центр репродукції людини» Міністерства охорони здоров’я України, м.Івано-Франківськ

ГРУШЦІ В’ячеславу Юрійовичу — головному лікарю комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І.Кононенка», Харківська область

ДУМІ Аллі Вікторівні — лікареві товариства “Дитячий медичний центр «Добробут», м.Київ

КРАСНЮКУ Костянтину Костянтиновичу — завідувачеві відділення Обухівської центральної районної лікарні, Київська область

КРУГЛЯКУ Олександру Олександровичу — завідувачеві відділення лікувально-профілактичного закладу «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни»

КУЛИКУ Олександру Васильовичу — директорові товариства “Науково-практичний центр нейрореабілітації «Нодус», Київська область

МАКСИМ Наталії Миколаївні — завідувачеві відділення Пустомитівської центральної районної лікарні, Львівська область

МУХОМОРУ Олександру Івановичу — керівникові центру ультразвукової діагностики та інтервенційної сонографії Клінічної лікарні м.Києва

ОСАДЧУКУ Тарасу Івановичу — старшому науковому співробітникові відділу державної установи «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України»

ПАВЛОВІЙ Леонілі Сергіївні — лікареві комунального закладу «Березівська центральна районна лікарня», Одеська область

РЕГЕДІ Світлані Іванівні — завідувачеві відділення державної наукової установи «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України»

СЕМЕНЕНКУ Андрію Валерійовичу — завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров’я «Харківська міська клінічна лікарня № 30»

СКРИПНИК Надії Василівні — завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет»

СОЛТИКУ Сергію Михайловичу — головному лікареві комунальної установи Овідіопольської районної ради «Овідіопольська центральна районна лікарня», Одеська область

ТКАЧЕНКУ Павлу Івановичу — завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», м.Полтава

ЦІДИЛО Іванні Григорівні — головному лікареві комунального закладу «Івано-Франківський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер»

ЧЕРВОНІЙ Оксані Анатоліївні — завідувачу відділення комунального закладу охорони здоров’я «Лозівська центральна районна лікарня», Харківська область

ШИЛУ Віталію Миколайовичу — завідувачеві відділення комунального закладу «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради»

ЮРИК Ользі Єфремівні — завідувачеві лабораторії державної установи «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

БАЩУКУ Анатолію Івановичу — лісничому Клітицького лісництва державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство», Волинська область

БОРОДАЄВУ Ігорю Володимировичу — директорові державного підприємства «Поліське лісове господарство», Київська область

ВІГОВСЬКОМУ Ігорю Євгенійовичу — заступникові начальника відділу Державного агентства лісових ресурсів України

ЗДЕБСЬКІЙ Валентині Павлівні — директорові державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство», Кіровоградська область

ІВАСЮКУ Григорію Михайловичу — головному лісничому державного підприємства «Бердичівське лісове господарство», Житомирська область

ПАПАРИЗІ Степану Степановичу — лісничому Говерлянського лісництва державного підприємства «Рахівське лісове дослідне господарство», Закарпатська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ДЕРЕЗІ Сергію Вікторовичу — начальникові виробництва Казенного підприємства “Науково-виробничий комплекс «Іскра», м.Запоріжжя

ЗОЛОТАРЕНКУ Владиславу Віталійовичу — головному інженерові – заступнику генерального директора державного підприємства «Науково-технічний комплекс „Імпульс“, м.Київ

ТИХОНОВУ Сергію Борисовичу — токареві-розточувальнику товариства „Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод“, Донецька область

„ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ“

САРАХМАНУ Євгену Романовичу — газівникові доменної печі цеху акціонерного товариства „Маріупольський металургійний комбінат“, Донецька область

„ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ“

ДЕРПАЧУ Володимиру Федоровичу — майстрові художньої різьби по дереву, Житомирська область

СОЧЦІ Василю Васильовичу — художникові прикладного мистецтва, Закарпатська область

ЯРЕМКУ Михайлу Йосифовичу — майстрові народних художніх промислів живопису, Тернопільська область

„ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ“

БРИГИНЕЦЬ Галині Савеліївні — головному бухгалтерові Меморіального комплексу „Національний музей історії України у Другій світовій війні“, м.Київ

ДЕМЕЩУК Вікторії Євгенівні — провідному концертмейстерові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

ДОБУШУ Юрію Васильовичу — доцентові кафедри Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Львівська область

ДОЛЕСКО Світлані Валеріївні — генеральному директорові товариства „Центр української культури та мистецтва“, м.Київ

ЄГОРОВУ Михайлу Олексійовичу — директорові комунального закладу „Мелітопольське училище культури“ Запорізької обласної ради

КУРЧАКОВІЙ Ользі Миколаївні — директорові Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка

ЛАРІНІЙ Валентині Іванівні — головному бухгалтерові державного підприємства „Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка“, м.Київ

МАКСЕМУ Юрію Валентиновичу — викладачеві установи Тернопільської обласної ради „Тернопільське обласне державне музичне училище імені С.Крушельницької“

ПАВЛЕНКУ Юрію Миколайовичу — викладачеві Черкаської дитячої музичної школи № 5

ПІДКОЛОДНОМУ Миколі Вікторовичу — завідувачеві відділу, викладачу комунального закладу Тернопільської міської ради „Центр творчості дітей та юнацтва“

ПОЛІКАРПОВІЙ Людмилі Петрівні — заступникові генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, м.Київ

РАДЕЦЬКІЙ Ірині Юріївні — викладачеві Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка

РУДИК Таїсі Миколаївні — старшому науковому співробітникові відділу Чернівецького обласного краєзнавчого музею

РУДНИЦЬКІЙ Олександрі Миколаївні — директорові районної дитячої музичної школи Рокитнівської районної ради, Рівненська область

СЕРДЦЕВІЙ Аллі Григорівні — викладачеві-хореографу Львівської державної хореографічної школи

ТИХОМУ Валерію Опанасовичу — начальникові служби державного підприємства „Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка“, м.Київ

ФЕДОРЧЕНКО Ніні Андріївні — начальникові дільниці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

ХМІЛЮ Степану Петровичу — керівникові народного чоловічого хору Народного дому с.Переможне Городоцького району, Львівська область

ШУБАРЕВІЙ Аллі Юхимівні — викладачеві, завідувачу відділу комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу „Школа мистецтв“ м.Маріуполя, Донецька область

ЩЕБЛИКІНІЙ Тетяні Миколаївні — викладачеві Київської дитячої музичної школи № 15 імені В.Г.Щигловського

„ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ“

БАЛАБАКУ Анатолію Федоровичу — завідувачеві кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область

БУРАКОВІЙ Світлані Юріївні — заступникові директора гімназії № 48 Шевченківського району м.Києва

БУРБАНУ Степану Івановичу — директорові Ставчанського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітній навчальний заклад I–III ступенів – дошкільний навчальний заклад“, Львівська область

ВДОВЕНКУ Ігорю Станіславовичу — голові Чернігівської обласної ради

ГАРБОВСЬКІЙ Любові Георгіївні — директорові Новоград-Волинської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2, Житомирська область

ДЕМЧУКУ Володимиру Степановичу — доцентові кафедри Київського національного лінгвістичного університету

ДУРМАНУ Миколі Олександровичу — доцентові кафедри Херсонського національного технічного університету

ЖИЛЬЦОВУ Олексію Борисовичу — проректорові Київського університету імені Бориса Грінченка

ЗАЇЧКУ Сергію Івановичу — проректорові Національного університету „Одеська морська академія“

КВАЧУ Ярославу Петровичу — директорові Одеського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

ЛАДИЦІ Володимиру Івановичу — ректорові Сумського національного аграрного університету

ЛЬВОВУ Михайлу Сергійовичу — завідувачеві кафедри Херсонського державного університету

МАЛЬЦЕВІЙ Ірині Андріївні — першому проректорові Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізька область

ОРЛОВСЬКІЙ Юлії Валеріївні — завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу „Придніпровська державна академія будівництва та архітектури“, м.Дніпро

ПОЛІЩУКУ Аркадію Петровичу — завідувачеві кафедри Національного авіаційного університету, м.Київ

РИСИКУ Роману Миколайовичу — директорові Підбірцівської загальноосвітньої школи I–III ступенів, Львівська область

САФОНОВУ Юрію Миколайовичу — заступникові директора державної установи „Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України“, м.Київ

СИНЬОВІЙ Євгенії Павлівні — завідувачеві кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

СОЛОМАСІ Ірині Григорівні — доцентові кафедри Національного університету „Чернігівський колегіум“ імені Т.Г.Шевченка

СТАВНЮКУ Віктору Володимировичу — завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ЧАБАНЮК Валентині Михайлівні — директорові середньої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 імені воїна-інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка смт Крижопіль, Вінницька область

ШЕВЧУКУ Ігорю Олександровичу — завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ШКУРУПІЙ Ользі Всеволодівні — завідувачеві кафедри вищого навчального закладу Укоопспілки „Полтавський університет економіки і торгівлі“

ЩУПАКУ Ігорю Яковичу — директорові Українського інституту вивчення Голокосту, м.Дніпро

„ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ“

ЛЯВІ Роману Борисовичу — начальникові відділу охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Київська область

ПІДМОГИЛЬНІЙ Лідії Григорівні — директорові вищого навчального закладу „Київський медичний коледж імені П.І.Гаврося“

СІЛЬВАШКО Валентині Василівні — головній медичній сестрі Ватутінської міської лікарні, Черкаська область

»ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

БЕГАЛЮ Анатолію Степановичу — генеральному директорові державного геофізичного підприємства «Укргеофізика», м.Київ

БЕЗПАЛЬЧУКУ Володимиру Володимировичу — заступникові головного механіка служби філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» акціонерного товариства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», Дніпропетровська область

ГАПЯКУ Богдану Володимировичу — члену наглядової ради акціонерного товариства «Рівненська фабрика нетканих матеріалів»

МИСЕВИЧУ Ігорю Захаровичу — технічному директорові підприємства «АРТОН», м.Чернівці

РИБАЛЦІ Олександру Леонідовичу — слюсареві-ремонтнику цеху акціонерного товариства «Сумихімпром»

САЄВИЧУ Івану Броніславовичу — члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м.Івано-Франківськ

ФЕРБЕЮ Миколі Васильовичу — керуючому Снятинським відділенням акціонерного товариства «Івано-Франківськгаз»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ГОНТАРЮ Василю Федоровичу — заступникові голови селянського (фермерського) господарства «Гонтар», Київська область

ЗГАМІ Віталію Миколайовичу — директорові з виробництва товариства «УкрАгроКом», Кіровоградська область

КАВУНУ Олександру Федоровичу — директорові товариства «Прогрес», Вінницька область

КАЛЬНІЧЕНКУ Володимиру Іллічу — першому заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації

КАРПЕНКУ Олександру Олександровичу — заступникові генерального директора акціонерного товариства сільськогосподарської виробничої фірми «Агротон», Луганська область

МІЩЕНКУ Сергію Васильовичу — директорові сільськогосподарського товариства «Старинська птахофабрика», Київська область

МУСІЛОВСЬКОМУ Михайлу Франковичу — директорові сільськогосподарського підприємства «Нова ера – 2000», Івано-Франківська область

ПЛУГАТАРЬОВУ Віталію Анатолійовичу — директорові державної установи «Виробничий експериментальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод імені академіка С.Т.Артющика», Херсонська область

РОЗЛУЦЬКОМУ Мирославу Васильовичу — генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Добробут», Тернопільська область

САЄНКУ Євгену Євгеновичу — генеральному директорові товариства «Укрпромінвест-Агро», Вінницька область

ФРОЛОВУ Сергію Олександровичу — директорові департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

АНДРІЮК Наталії Ростиславівні — начальникові служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації

КУЗНЕЦОВІЙ Вікторії Петрівні — члену ради Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок

КУЧЕРЯВОМУ Івану Тихоновичу — першому проректорові вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», м.Київ

РОЖОК Ірині Сергіївні — заступникові головного бухгалтера апарату президії Центрального правління Українського товариства сліпих, м.Київ

САХАРОВІЙ Катерині Михайлівні — голові громадської організації «Покровська районна організація осіб з інвалідністю», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ДОСКАЧУ Ярославу Володимировичу — голові правління Бучацького районного споживчого товариства, Тернопільська область

КОВАЛЬЧУК Олені Анатоліївні — заступникові керівника Управління – керівнику відділу Державного управління справами

ПАРИПІ Івану Васильовичу — голові правління Івано-Франківського акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «Івано-Франківськтурист»

СИТНИКУ Ігорю Петровичу — головному інженерові обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства «Держпром», м.Харків

ХОХОТВІ Івану Івановичу — директорові Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ВАЛЕНКОВУ Василю Євгеновичу — директорові Миколаївської зразкової автошколи товариства сприяння обороні України

КАРАЧОВУ Олексію Олександровичу — машиністові електровоза акціонерного товариства «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», Дніпропетровська область

РОМАНЮКУ Івану Івановичу — генеральному директорові товариства «ЗакарпатЄвроТранс», Закарпатська область

ШЕНЕЛЕНКУ Миколі Васильовичу — начальникові району (вантажного) державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ»

КАПУСТІНУ Михайлу Максимовичу — інженерові-конструктору акціонерного товариства «Гамма», м.Запоріжжя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

АББАКУМОВУ Вячеславу Юрійовичу — адвокатові, члену громадської організації «Правозахисний рух „Закон і порядок“, м.Харків

АНДРЄЄВІЙ Еммі Іванівні — судді Одеського апеляційного господарського суду у відставці

ГЛУШКОВУ Любомиру Олексійовичу — голові Коломийської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область

ДЯТЛОВУ Євгенію Яковичу — керівникові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики

КОСТЮЧЕНКУ Олександру Володимировичу — заступникові директора департаменту –начальнику відділу Міністерства освіти і науки України

КУЗЬО Миколі Степановичу — заступникові Міністра екології та природних ресурсів України

СМОЛЯРУ Андрію Олександровичу — судді Придніпровського районного суду м.Черкаси у відставці

ТИМКУ Євгену Валентиновичу — завідувачеві відділу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

ФЕЛИКУ Василю Івановичу — директорові Київського інституту інтелектуальної власності та права

ФЕЩУК Уляні Юріївні — заступникові голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

„ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ“

КРИЛОВУ Юрію Володимировичу — начальникові управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницька область

»ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

АКСЮТІНУ Віктору Володимировичу — провідному фахівцеві Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

БАРСЬКОМУ Валерію Євгеновичу — першому заступникові голови Миколаївської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України

БОГДАНЕНКУ Миколі Миколайовичу — тренерові-викладачу футбольного клубу «Динамо», Київська область

БОРИСЮК Валентині Іванівні — директорові Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи, Волинська область

ЗУБОВУ Юрію Івановичу — тренерові-викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради

МИХАЙЛОВУ Валентину Андрійовичу — старшому тренерові штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики, м.Київ

МОРГУНУ Валерію Павловичу — президентові Федерації України з веслування на човнах «Дракон», м.Київ

ОРОБЕЦЬ Інні Петрівні — тренерові-викладачу виробничо-структурного підрозділу «Коломийський фізкультурно-спортивний клуб „Локомотив“ імені П.Федоровича», Івано-Франківська область

СІРЕНКУ Леоніду Микитовичу — ветеранові спорту, Луганська область

ТУВАКОВУ Аразнепесу — старшому викладачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

ЧЕБИШЕВУ Вячеславу Олексійовичу — голові Олександрійської міської громадської організації “Спортивний клуб «Європа-крос», Кіровоградська область

ЯСИНЕВИЧУ Анатолію Казимировичу — тренерові-викладачу Новоград-Волинського відділення Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БАБИНЦЮ Йосипу Михайловичу — художникові-живописцю, Закарпатська область

ДУПЛІЮ Сергію Олександровичу — художникові, Київська область

ЗАХАРЧУКУ Роману Степановичу — художникові, скульптору, Івано-Франківська область

ЛОЗОВСЬКОМУ Сергію Володимировичу — художникові-живописцю, м.Одеса

ЮР’ЄВУ Ігорю Зотовичу — художникові-живописцю, графіку, м.Чернівці

ЯКУБОВСЬКОМУ Володимиру Петровичу — головному художникові Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.

Джерело: president.gov.ua

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *