Ніжинці зібрались на попереджувальну акцію, аби влада навела лад з перевезеннями

 

Прикра ситуація трапилась у Ніжині з автобусними маршрутами № 11, №12 та №13.

У зв’язку з закінченням тимчасового договору по перевезенню пасажирів, який був заключений з перевізниками, а саме з приватним підприємством «Омнібус – Н» і Товариством з обмеженою відповідальністю «Пассервіс», міська влада запропонувала заключити тимчасовий договір на перевезення пасажирів громадським транспортом терміном на 14 календарних днів.

Заступник міського голови Григорій Олійник проінформував, що сьогодні планується зустріч  з керівництвом Чернігівської державної адміністрації щодо даної ситуації та керівниками Чернігівського національного технологічного університету, який здійснює обрахунок пасажиропотоку та визначення тарифу на перевезення в громадському транспорті. У свою чергу міський голова Анатолій Лінник зауважив, що вживаються всі необхідні заходи, щоб прискорити процес обрахунку пасажиропотоку та затвердження нових тарифів.

Але жителі віддалених  мікрорайонів Мигалівка та Круча вже не можуть терпіти хиткої ситуації, тож 27 серпня, о 13:00 зібрались на площі Франка.

 

 

 

Їхньою ціллю було провести попереджувальну акцію з вимогами: відновити транспортне сполучення маршрутів №11, №12 та №13, навести лад в усьому транспортному сполученні, адже нині автобуси їздять не за розкладом та до 1 вересня намалювати пішохідні переходи біля всіх навчальних закладів міста.

«Ми прийшли нагадати владі, про те, що вона відповідає за все комунальне господарство та за ситуацію у Ніжині вцілому. Якщо влада нас не почує, і ми не матимемо комфортного життя в місті, то, мабуть, їй пора «на вихід». Люди на цю акцію саме прийшли, а не приїхали, адже автобусів нема. Ми даємо міській владі тиждень на вирішення цього проблемного питання. Якщо ж ні, будемо проводити масову акцію протесту», – розповідає журналістам громадська активістка Лариса Жукова.

Зазначимо. Що активісти збирались перекривати дороги міста, але не зробили цього, адже вирішили, що будуть створювати водіям та містянам незручності.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *