Першачки двох ніжинських шкіл ледь не залишились без подарунків

 

 

Громадська Організація “Правозахист” в цьому році проводить акцію для першокласників, даруючи кожному першому класу кулери та сертифікат на безкоштовне постачання води протягом 2018-2019 навчального року без обмеження по кількості. Перед тим, як зробити такий подарунок ніжинським первачкам, організація зателефонувала в управління освіти, поставивши до відома щодо такого подарунку. Також була проведена розмова з директорами шкіл задля з’ясування необхідної кількості кулерів. Вирішили замовити 32, аби встановити навіть в ті школи, де не має 1 класу або директор попросив більше.

 

27 серпня постачальники води разом з активістами почали розвозити та встановлювати подарунки. А вже 28 серпня у ході сесії Ніжинської міськради стало відомо, що всі школи з радістю розцінили такий добрий жест, окрім ЗОШ №14 та №15. У чому ж була причина відмови? Депутат Андрій Гомоляко, котрий підняв це питання, звернувся за відповіддю до міського голови Анатолія Лінника, який у свою чергу повідомив, що директори шкіл відмовили, ніби, через відсутність сертифікатів на воду. На це заперечив начальник управління освіти Станіслав Крапивянський, зауваживши, що всі необхідні сертифікати є, тож сумнів щодо якості води не виникає. Зазначимо, що кулер був подарований і управлінню освіти, адже як зазначає громадська активістка Лариса Жукова, яка брала участь у розвезенні кулерів, є велика повага до праці людей, які стоять на чолі ніжинської освіти.

Вислухавши аргументи, міський голова дав добро на підписання договору управлінням освіти на постачання питної води в загальноосвітні заклади. Та відкритим залишається питання: «Чому міський голова на початку обговорення був впевнений, що закладам не надано сертифікати на воду? І якщо виявилось, що заздалегідь адміністрації всіх шкіл отримали необхідні документи, чому  саме директори ЗОШ №14 та ЗОШ №15, відмовились, без погодження з батьками, від таких корисних подарунків для першачків?

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *