Ніжинська міськрада готує нововведення для журналістів

 

У зв’язку з нещодавнім інцидентом, коли 27 серпня ніжинського журналіста не було допущено до робочої наради  в ході якої велись перемовини з ніжинськими перевізниками (У даному випадку це суперечило ЗУ «Про доступ до публічної інформації», адже журналіст має повне право бути присутнім на подібних нарадах), у Ніжинській міськраді планують ввести нововведення для журналістів.

Зазначимо, що наступного дня, після інциденту, 28 серпня  було взято коментар у міського голови Анатолія Лінника та його заступника Григорія Олійника. Вони зауважили: «Пояснили журналісту, що всю інформацію надамо після закінчення наради. Окрім того, це робоча нарада поза робочим часом».

 

 

 

У соцмережах ніжинцями дану ситуацію було досить активно обговорено. Піднялась вона і на засіданні виконкому, яке відбулось 30 серпня. У зверненні до журналістів міський голова повідомив:

«Я дам доручення юридичному відділу проаналізувати практику, яка існує в інших містах, і відповідно підготувати  Положення про акредитацію засобів масової інформацію. Дане положення буде оприлюднено для обговорень, а після винесено на засідання сесії міськради. Це задля того, аби в подальшому не було подібних технічних непорозумінь та не виникали запитання, що комусь не відкрили, чи когось не пустили. Вся інформація у виконкомі є відкритою, але є моменти переговорів, коли їх учасники хочуть спочатку зрозуміти певні речі, а потім оприлюднювати інформацію. З даного приводу існує навіть світова практика».

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *