Ніжинська молодь прийняла естафету на заклик про допомогу Дитячому відділенню

 

Молодь “Сильне покоління” прийняла естафету на заклик про допомогу Дитячому відділенню. Надали дитячі речі, памперси, миючий засіб, туалетний папір, особисті засоби гігіени, одноразові пелюшки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив пастир однієї з ніжинських церков Олег Литвиненко та додав: “Несемо надію разом там, де її потребують”.

Нагадаємо:

 

 

 

Ніжинський активіст Володимир Стрельніков звернув увагу громадськості на проблему забезпечення дітей-сиріт, які перебувають  у  Дитячому відділенні Ніжинської ЦМЛ. Ці діти позбавленні не лише люблячих обіймів та ніжності, вони не мають елементарних засобів гігієни. Матусі, які перебувають на лікуванні зі своїми дітьми надають посильну допомогу дітлахам та досить часто цього не вистачає.

Ніжинська громада, яка вже показала своє любляче та добре серце, може долучитися до допомоги хоча б придбанням мінімальних речей для особистої гігієни: туалетний папір, вологі серветки, підгузки та мило, а можливо непотрібні, маленькі, дитячі речі та доставити їх безпосередньо дітям у відділення.

Добра справа завжди повернеться сторицею!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *