На Ніжинщині діє нове пожежне депо

31 серпня в селі Вертіївка Ніжинського району запрацювало пожежне депо однойменної об’єднаної територіальної громади.

В його урочистому відкритті взяв участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На початку церемонії настоятель Свято-Миколаївської церкви в с. Вертіївка отець Василь освятив приміщення депо та благословив особовий склад пожежної команди – вогнеборців, які пройшли навчання і тих, хто вже має багатий досвід боротьби з надзвичайними ситуаціями.

Після цього учасники заходу оглянули приміщення нового депо, як включає все необхідне для забезпечення оперативного та належного реагування на виклики: гараж, пункт зв’язку, кімнату відпочинку особового складу чергового караулу, пости технічного обслуговування автомобілів, миття і сушки пожежних рукавів та іншого оснащення, а також спеціально облаштовану територію.

Задля оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі, швидкого прибуття рятівників до місця подій, Управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області передано новий пожежний автомобіль.

У своїх виступах учасники заходу зазначали, що головна перевага створення місцевої пожежної команди полягає у тому, аби у найкоротший час оперативно і професійно надати допомогу людям по ліквідації пожежі чи інших надзвичайних подій і ситуацій.

Перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук наголосив, що одним із важливих елементів децентралізації, окрім економічної спроможності, є відповідальність громади за побудову ефективної системи безпеки і захисту населення від техногенних та природних катаклізмів.

За словами Валентина Мельничука, нове депо та особовий склад пожежної команди відтепер стоятимуть на варті спокою та безпеки жителів населених пунктів, що входять до Вертіївської ОТГ. Важливість створення такого підрозділу неоцінима, насамперед у сфері безпеки на території громади. Виступаючий побажав її жителям процвітання та успіхів. А пожежній команді якомога менше тривожних викликів.

Довідково. Вертіївська територіальна громада була створена в серпні 2015 року в результаті об’єднання Вертіївської та Малокошелівської сільських рад. На території громади, де проживає близько 5 тисяч людей, функціонує школа, дитячий садок, 4 ФАПи та заклади культурного і фізичного розвитку.

 

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Фотографії загального відділу організаційно-кадрової роботи та
інформаційної діяльності Вертіївської ОТГ

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *