Першокурсники НДУ почули важливий меседж на святі 1-го дзвоника. Фото

 

Відповідальна мить в житті студента – зробити перший крок на поріг вузу, де протягом декількох років буде тривати активне, наповнене новими знаннями та непередбачуване студентське життя.
1 вересня біля старого корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя зібрались першокурсники, яких в цьму році близько 300. У когось в очах було переживання, в когось цікавість, хтось був ще не готовий розпрощатись з канікулами, а хтось вже налаштований на першу пару. Аби привітати нових студентів на урочисту лінійку завітали колишні випускники НДУ, а тепер поважні люди в Ніжині: міський голова Анатолій Лінник, депутат обласної ради Наталія Копиця та депутат міської ради Володимир Мамедов. Присутній був також і почесний гість – Ігор Осташ, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Лівані. Першою його настановою для студентів була: “Гордіться вашою Альма-матерю”. Далі ж він повідомив: “Ми зараз працюємо над зйомками фільму який називається “Український Ліван”. Власне кажучи, шукаємо нитки, котрі поєднують ці дві країни. Тож наштовхнулись на те, що багато випускників НДУ будуть героями нашого фільму. Це буде історія про Миколу Гоголя, коли він відвідав столицю Лівана Бейруд та про дипломатів, яких виховав ваш історичний виш серед яких Констянтин Базилій та Іван Хальчинський”.
Настановчі слова промовив і ректор НДУ Олександр Самойленко. Він з великою радістю та гордістю запросив студентів до навчання у виші і побажав прямої, широкої дороги на шляху до знань, а викладачі допоможуть сумлінно її пройти.
Після закінчення урочистої лінійки студенти розійшлись по аудиторіям, щоб обговорити з кураторами свої перші плани на навчання.

Марина Волинець

фото автора

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *