Ніжинські першачки, високо піднявши голову, пішли у “Країну знань”. Фото

І знову до школи… Гарно вбрані, налаштовані на новий навчальний рік, з посмішками і портфеликами 3 вересня попрямували ніжинські діти до своїх рідних шкіл. Для когось – це останній рік проявити себе у навчанні, «взятись за голову», чи просто насолодитись останніми шкільними митями. Ну а для когось – це перший крок у відповідальність, коли від тебе залежить, які позначки майорітимуть у щоденнику. І первачки і майбутні випускники з квітами та книжками поспішали на святкову лінійку.

У ЗОШ №15 гомонів дитячий сміх, учні ділились враженнями від канікул та чекали першого дзвоника.
Батьки як завжди підтримували дітей і сподівались, що цього року оцінки будуть кращими, ніж в минулому. Рідні ж першокласників хвилюючись, раділи, що діти нарешті відкусять той плід знань і проявлять себе як особистості.

Традиційно урочиста лінійка розпочалась із гімну України та вітального слова директора навчального закладу Тетяни Павлюченко.
У своєму зверненні вона побажала школярам натхнення та успіхів і найголовніше – завжди вірити у свої здібності. На урочистості завітали і посадовці серед яких були секретар міської ради Валерій Салогуб та депутати міської ради Володимир Мамедов, Наталія Радченко та Андрій Гомоляко. Але в цьому році замість слів вітання, поважні гості «тримали кулачки» за майбутнє покоління Ніжина та України.

Ну і як же без традиційних виступів першачків: і танцювали, і віршики розповідали, показуючи, що вони талановиті і завзяті до навчання. Тривала ж лінійка не довго, а після того як пролунав довгоочікуваний перший дзвоник, з гордо піднятою головою попрямували учні до своїх класів, аби протягом наступних 9-11 років здобувати звання «гордість школи».

Марина Волинець

фото Лілії Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *