Свято Першого дзвоника у Сальному

День знань – надзвичайно хвилююча подія для всіх – від працівників освіти до учнів та батьків. Але особливо незабутнім це свято є для першокласників, яким школа стає другою домівкою. Переступивши  поріг школи, вчорашні дітки стають справжніми школярами, починають захопливу і чарівну  подорож у країну знань, де їх оточуватимуть цікаві книги  і точні графіки, математичні формули  і  географічні широти.

Урочисто і святково проходив День знань у Сальненському НВК! Найбільша увага була прикута до першокласників, які віднині  підкорюватимуть нові вершини і ставатимуть першовідкривачами успішних  життєвих горизонтів. Хвилюючим цей урочистий день є  і для випускників, адже свято Першого дзвоника стане для них останнім у статусі учнів школи.

Лінійку було розпочато Державним Гімном України, після чого усі присутні оплесками зустрічали першокласників, яких цьогоріч  у Сальненському НВК п’ятеро – двоє дівчаток і троє хлопчиків. І хоч маленькі школярі були схвильовані, прикутою до них увагою, проте це не завадило їм сміливо і виразно читали свої віршики, тим самим доводячи, що вони вже готові підкорювати  нові горизонти і вершини країни знань.

Привітати школярів приїхали представники ТОВ «УкрАгроРозвиток». Агрокомпанія завжди переймається проблемами села і щиро радіє за успіхи й щасливі події. Як соціально відповідальне підприємство, колектив, на чолі з керівником – Василем Снісаренко, особливу увагу приділяють дітям та молоді – нашому майбутньому. Щорічно представники ТОВ «УкрАгроРозвиток» розділяють зі школярами  радість Першого та Останнього дзвоників, випускного балу і дарують корисні подарунки. Не став винятком і цьогорічний День знань – всім школярам були адресовані найщиріші побажання, а також вручено подарунки першокласникам.

Після святкової лінійки розпочався перший урок, найбільше якому зраділи першокласники, що вперше сіли за парти та із захватом розглядали все навкруги та не залишали поза увагою свою першу вчительку, котра буде  для них доброю порадницею впродовж наступних чотирьох років.

Перший урок пройшов успішно, а очі маленьких школярів палали з цікавості до всього нового і незвіданого. Віднині дітки стануть справжніми школярами і робитимуть перші кроки до свого успішного та щасливого майбутнього. Уся команда ТОВ «УкрАгроРозвиток» бажає учням цікавих уроків, незабутніх веселих перерв і здійснення найзаповітніших мрій, які починаються із шкільного Першого дзвоника.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *