Ніжинська міськрада висловила позицію щодо захисту традиційного інституту родини

На засіданні 41-ої чергової сесії міської ради, яке відбулось 13 серпня, за ініціативи представників релігійних громад, депутатами було одноголосно підтримано два звернення щодо захисту інституції сім’ї в Україні: звернення Ніжинської міської ради  Чернігівської області до Президента України , Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту інституції сім’ї в Україні та звернення Ніжинської міської ради  Чернігівської області до  Міністра освіти  і науки  Гриневич Л.М. шодо недопущення поширення в українських школах підручників, що суперечать конституційно визначеному понятті сім’ї і засадам суспільної моралі.

Дане рішення стане допомогою у протидії нав’язуванню антинаукової гендерної ідеології нашому суспільству. Таку позицію вже висловили більше 60 сільських, міських та обласних рад України, що дасть зрозуміти очільникам нашої держави ставлення суспільства до даної проблематики.

Нагадаємо, що 22 липня в Ніжині представниками релігійних громад було ініційовано засідання круглого столу з приводу написання звернення до української влади, аби показати, що громада Ніжина проти пропаганди одностатевих стосунків, яка руйнує існуючий інститут родини.

Представниками релігійних громад було  підписано звернення на ім’я міського голови Анатолія Лінника та секретаря Ніжинської міської ради Валерія Салогуба задля ініціації такого звернення з боку міської ради до Кабміну, уряду, Президента, Ради національної безпеки і оборони та Міністра освіти Лілії Гриневич. У ньому вони виклали всі аргументи стосовно необхідності проявити позицію міської ради стосовно збереження традиційного для України інституту родини. «Висловлюємо щиро сподівання, що ми, представники релігійних громад та громадських організацій міста Ніжина, нашими спільними зусиллями з представниками місцевого самоврядування та місцевих органів влади, можемо сприяти оздоровленню морально-духовного стану суспільства, зміцненню та розквіту нашої держави України, її майбутньому процвітанню та піднесенню», – йшлося у зверненні.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *