Заради кращого завтра ніжинських учнів

Ніжинські школи починають нове життя. Попереду багато планів, які треба втілити і проблем, котрі потребують вирішення. У цьому непростому шляху як вчителі так і учні потребують підтримки з боку влади та меценатів, адже відомо, що бюджетні кошти не можуть забезпечити у повному обсязі потреби школи, а тому ініціатива небайдужих людей є тією рукою підтримки без якої в нинішній час не обійтись. Аби дізнатись, чим нині «дихає» освітній простір завітали до одного з директорів ніжинських шкіл Тетяни Павлюченко, яка очолює колектив ЗОШ №15.

«Цього року кількість наших учнів збільшилась – 1027 дітей, і це на 80 більше, ніж минулого року. Зараз працюємо над втіленням проекту «Нової української школи». Для цього отримали все необхідне обладнання, працюємо над новими вимогами до навчання, і готові вести учнів цим цікавим шляхом. Це стосується не лише першокласників, а й учнів старших класів для яких ми видозмінюємося, наші викладачі знаходять нові ресурси, перш за все в собі, аби дітям було цікаво навчатись і цей процес приносив задоволення. Створено ГО «Об’єднання батьків учнів школи». Це для нас великий стрибок, адже ми плануємо виходити на більш широкі рубежі. Ми будемо в письмових та електронних формах звертатись до закордонних організацій, до різних успішних бізнес-проектів, брати участь у всіх можливих конкурсах, щоб заробити для школи», – розповіла Тетяна Миколаївна.

Аби привітати адміністрацію школи та її учнів до ЗОШ №15 завітав депутат Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько. Він залишається одним з тих депутатів, котрий завжди «на зв’язку» і готовий відгукнутись на допомогу. Цього разу ним було подаровано необхідне обладнання для школи. Та головною ж ціллю візиту було дізнатись про глобальні потреби навчального року, адже невдовзі формуватиметься бюджет 2019 року, тож працювати потрібно оперативно.

«Звичайно хотіли б покращити матеріально технічну базу нашої школи:замінити вікна у семи класах, полагодити дах, який протікає, зробити загорожу навколо школи. Це нагальні потреби, які безпосередньо впливають на комфортні умови для навчання. Але ми розуміємо, що бюджет міста досить дефіцитний, і вже деякі проблеми намагаємось вирішити своїми силами. Так, наприклад, нам вдалося полагодити стелю в спортивній залі. Звичайно не так як хотілось, але вже краще, ніж було. Для нас це важливо, адже наша школа по спорту займає 1 місце в області. Ми маємо олімпійців, котрі з Всеукраїнського конкурсу «Олімпійське лелеченя» привезли для області золото і срібло. Заміна вікон – це також проблемне питання, адже мова йде про енергозабезпечення, яке економить бюджетні кошті, і підтримує потрібну температуру в класах у холодну пору року», – висловилась директор школи.

На це Сергій Охонько зауважив: «Задіявши всі можливості, будемо вирішувати дані питання. Першим кроком стане написання депутатського звернення щодо фінансування з бюджету міста потреби школи у заміні вікон. Що ж до ремонту даху – це більш складне питання і за один раз цю проблему не вирішити, то ж мова йтиме про поетапність процесу. Головною складовою є ініціативність адміністрації школи, батьківського колективу, а ми, депутати зробимо все, що від нас залежить».

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *