Уряд запропонував підвищити ціну на сигарети

Кабмін запропонував підняти акциз на тютюнову продукцію.

Кабмін звільнив в.о. керівника ДФС Продана за власним бажанням
Кабінет Міністрів України ухвалив законопроект, в якому запропонував підвищити акциз на тютюн до рівня мінімального акцизного податкового зобов’язання.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Згідно з ухваленим Урядом законопроектом, пропонують встановити нові правила, які діятимуть до кінця 2024 року. При визначенні податкового зобов’язання на сигарети, акцизний податок не повинен бути меншим встановленого мінімального акцизного податкового зобов’язання.

Під час визначення податкового зобов’язання на сигарети з меншою мінімальною роздрібною ціною, ніж мінімальний акциз помноженого на коефіцієнт 1,65, сума акцизного податку не повинна бути меншою встановленого мінімального акцизного податкового зобов’язання, помноженого на коефіцієнт 1,4. Аби норму не порушували, в Кабміні також запропонували ввести обмеження щодо зниження цін на сигарети в роздробі не більше 5% від максимальної роздрібної ціни. В іншому разі доведеться сплатити штраф у розмірі 100% вартості всіх тютюнових виробів наявних у підприємства, але не менше 10 тис. гривень.

В Кабміні також зазначили, що цьогоріч деякі виробники декларували ціни на сигарети в розмірі 17-18 гривень за пачку.

Джерело: ТСН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *