Екологічна катастрофа в Криму набирає обертів

У місті Армянську, яке розташоване в окупованому Криму неподалік від адмінмежі з Херсонською областю України, наприкінці серпня стався викид небезпечних речовин на заводі “Титанові інвестиції”. Окупаційна влада декілька днів замовчувала цю надзвичайну ситуацію.

Український омбудсмен Людмила Денісова через хімвикид в окупованому Армянську звернулась до ООН із попередженням, що через це виникає загроза не тільки для України, але й для країн Європи.

Дивіться відео наслідків екологічної катастрофи у Криму:

Місцеві публікують у мережі фото та відео моторошних кислотних дощів, які випали на півострові.

6 вересня під час засідання РНБО у Києві Президент Петро Порошенко заявив, що України готова прийняти на оздоровлення дітей з окупованого Росією Криму.

Ввечері у четвер стало відомо, що два з трьох контрольно-пропускних пунктів на адмінмежі з окупованим Кримом “Каланчак” і “Чаплинка” тимчасово припинили свою роботу. КПВВ “Чонгар” поки працює у звичному режимі.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв заявив, що вже підготували бази для розміщення дітей з окупованого півострова, і, скоріш за все, доведеться евакуйовувати неповнолітніх з південних районів Херсонщини.

Джерело: 24tv.ua

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *