Ніжинці взяли участь у змаганнях з мотокросу у Хоролі

У ХОРОЛІ ВІДБУЛИСЯ ЮВІЛЕЙНІ ЗМАГАННЯ З МОТОКРОСУ

На території колишнього цегельного заводу мотокросмени із різних куточків України змагалися за першість у І етапі Кубку Центрального регіону України та Кубку Хорольщини – 2018, повідомили у Хорольській міській раді. У цьому році мотокрос відгримів вп’ятнадцяте.

У видовищних і непростих перегонах взяли участь спортсмени-професіонали і аматори, майстри спорту, представники спортивно-технічних клубів з різних міст України – Бобринця, Горішніх Плавнів, Дніпра, Жовтих Вод, Запоріжжя, Кременчука, Кропивницького, Ніжина, Полтави, Рівного, Ромнів, Смілої, Сум, Харкова, Хорола та Черкас.

Хорольський мототрек за переконанням професіоналів мотокросу по праву вважається однією з найскладніших трас в Україні. В урочистій церемонії відкриття взяли участь очільники місцевої влади. Право підняття Державного Прапора України традиційно надано наймолодшим учасникам спортивних змагань – чарівній Мельниковій Каріні (9 років) та Вовку Артему (6 років), а також найстаршому учаснику – Бородіну Володимиру (64 роки). За підсумком восьми заїздів, в яких взяли участь біля 30-ти гонщиків різних класів, суддівською колегією були виявлені лідери та головні претенденти на перемогу цього сезону.

Джерело: NizhynNews

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *