Відсьогодні розпочнуться магнітні бурі: поради метеозалежним

Перші магнітні збурення, близькі до магнітної бурі першого рівня G1, накриють Україну вже на вихідних 8-го вересня.

Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця, про це пише Експрес з посиланням на “Подробиці”.

Згідно зі стандартною шкалою NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі 1 класу здатні впливати на енергетичні системи – слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати – невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи – полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин. Повністю уникнути впливу метеоудару неможливо.

Поліпшити самопочуття допоможе правильне харчування. Дієтологи радять їсти овочеві салати і пити більше води. Також необхідно відмовитися від алкоголю, менше вживати каву. Жирна їжа і солодощі теж можуть лише посилити нездужання, особливо у людей із зайвою вагою. Відчути себе краще допоможе повноцінний сон не менше 7-8 годин поспіль, а також спокійний емоційний і фізичний стан, слід більше відпочивати і бути спокійними.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Відсьогодні розпочнуться магнітні бурі: поради метеозалежним

  1. Десь не там Ви берете дані…..Ось тут- http://tesis.lebedev.ru/magnetic_storms.html —є і реальна картина – і прогноз (зважте- максимум на 3 дні…) Через 2-3 дні після спалаху на Сонці плазма досягає Землі… А бурі сьогодні -нема ! Так що, ніжинці, можете їсти солодощі, пити каву і алкоголь та заїдати жирною їжею !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *