Ніжинський ремзавод за безцінь «злив» приватній фірмі випробувальне обладнання

 

ДП «Ніжинський ремонтний завод інже ерного озброєння» продало з аукціону компанії «НВК «Техімпес» обкатно-гальмівні стенди за заниженою вартістю. Про це редакція 368.media дізналася з матеріалів кримінального провадження по ч.1 ст.365-2 КК.
Слідство встановило, що під час процедури банкрутства Ніжинського ремонтного заводу інженерного озброєння в листопаді 2012 року розпродавалося його арештоване майно.
Тоді на торги виставили два обкатно-гальмівних стенду оборонного заводу початковою вартістю 28,8 тис. Гривень кожен, які і придбала компанія «НВК« Техімпес».
Однак потім з’ясувалося, що випробувальне обладнання занадто дешево оцінили – реальна його вартість виявилася трохи вищою – 88,6 тис. Гривень за кожен стенд. Це підтвердило ПП «Агентство по експертній оцінці майна «Дисконт-К», дані якої слідчі взяли за основу.
Слідчі підозрюють, що стенди виставили на аукціон за заниженою ціною внаслідок можливого зловживання повноваженнями початкового оцінювача, який встановив їх вартість на рівні 28,8 тис. Гривень за штуку.
В результаті суд заарештував обидва обкатно-гальмівних стенду і передав їх на зберігання Ніжинському ремонтному заводу інженерного обладнання.
Раніше чиновників оборонного заводу вже викривали в завданні збитку бюджету.
Зокрема, на заводі ремонтували інженерної техніку приватних фірм за цінами нижчими ніж фактичні витрати на їх виконання, що призвело до втрати майже мільйона гривень.
Також, чиновників заводу викривали в проведенні ремонту інженерної техніку без укладених договорів та відображення в обліку доходів і дебіторської заборгованості на суму 200 тис. Гривень.

А в червні 2018 року керівника держпідприємства і зовсім зловили на шантажі підлеглого. Він вимагав від звільненого працівника заводу хабар за видачу довідки про заборгованість по виплаті заробітної плати.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *