У Ніжинському терцентрі віднайшли «Ключі щастя»

Кожен із нас намагається знайти своє щастя протягом життя. Для одних щастя – подорожувати світом, для інших – підвищення на роботі, для деяких – зустрічі в сімейному колі, з друзями та з коханою людиною, а хтось щасливий від того, що має життя і має змогу просто цим насолоджуватись. . Поняття «щастя» різноманітне, кожен сам для себе обирає, що являє для нього щастя.

Ось і сьогодні, відвідувачі Ніжинського територіального центру, за допомогою тренінгу «Ключі щастя», який провели студенти магістратури НДУ ім. Миколи Гоголя кафедри «Психології і соціальної роботи» Ніна Кущенко і Альона Мягкова, мали можливість поміркувати та уявити, як кожен із них бачить своє щастя.

Виявляється наше щастя завжди поруч з нами, його можна знайти в найпростіших речах, які надають нашому життю яскравих красок. Ми самі можемо створювати щастя і повинні намагатися поділитися ним з іншими. Тому що, іноді просто посміхнувшись людині на вулиці щирою посмішкою, можна подарувати частинку власного щастя. Наше щастя і наше життя залежить від нас самих.

Ольга Вакулик співробітник Ніжинського Територіального Центру соціального обслуговування

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *