Ніжинців запрошують на Всесвітню акцію

 

15 вересня 2018 року о 10.00 відбудеться Міжнародна соціально-екологічна акція Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”. Він почнеться в Новій Зеландії, пройде через 24 часові пояси і завершиться через 36 годин на Гавайських островах.

В найбільшій світовій акції в історії земної кулі громадяни більш 150 країн об’єднають свої зусилля по вирішенню однієї з найбільш важливих проблем навколишнього середовища – проблеми неправильного поводження з відходами.

Організатором найбільшої екологічної акції у Ніжині є громадська організація @letsdoitukraineeco. Ліга старшокласників Ніжина, Молодіжний банк ініціатив Ніжина, Громадська організація “Лабораторія Ініціативної Молоді”, ініціативна група по створенню Молодіжної ради при Ніжинській міській раді, відділ у справах сім`ї та молоді виконкому Ніжинської міської ради доєднуються до акції та запрошують небайдужих ніжинців доєднатись до великої еко-події!

Координує ніжинський захід громадська активістка, координатор Ліги старшокласників, психолог Ніжинського будинку дітей та юнацтва, методист соціальної громадської діяльності Анжела Тимченко (097)799-37-35.

Тож всіх охочих запрошують долучитися до акції “Люди за чисту планету”, яка відбудеться 15 вересня о 10 годині ранку та пройде в трьох локаціях:

– Графський парк (координатор Света Бутенко (097)142-98-96;
 – Набережна річки Остер від університетського мосту до Керасинового мосту (координатор Рома Курило (096)234-80-66;

 – зупинка Об’їзджа – зупинка 9 школа узбіччя дороги (координатор Анастасія Андрусенко ( 068)351-15-63.

З собою потрібно взяти рукавички і питну воду, організатори запезпечать сміттєвими пакетами.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *