Безхолестеринова дієта шкідлива для здоров’я та може вбити

Відомий віденський хірург Теодор Більрот одного разу запропонував своїм учням провести експеримент. Вони повинні були видалити щитоподібну залозу у кіз і овець.

Результати проведених операцій дуже здивували хірурга і його підопічних. Виявилося, що через операцію у тварин в крові стався дуже різкий стрибок рівня холестерину, що призвело до повного атеросклерозу артерій. Тобто тварини, які харчуються травою і ніколи не вживають холестериномісткі продукти, почали страждати атеросклерозом, повідомляє sovkusom.

Це було першою ознакою того, що проблеми з роботою щитоподібної залози можуть стати причиною атеросклерозу. Потім вчені почали активно проводити дослідження, які довели, що одна з головних причин атеросклерозу полягає не в вживанні в їжу тваринних жирів, а в неправильній роботі щитівки. У зв’язку з цим в XIX столітті атеросклероз лікували, прописуючи пацієнтам невеликі дози гормонів щитоподібної залози.

Все змінилося в другій половині ХХ століття з появою теорії, яка звинувачувала в появі цього захворювання виключно холестериномісткі тваринні продукти. Багато вчених впевнені, що ця страшна омана пов’язана з активізацією фармацевтичних компаній, які скрізь шукають вигоду.

Деякі експерти вважають, що саме ця теорія стала фатальною для людей, які страждають на атеросклероз. Одним з трагічних прикладів лікарської некомпетентності стала смерть президента США Дуайта Ейзенхауера. Після інфаркту політику прописали без холестеринову дієту, яка тільки ускладнила ситуацію. Чим більше людина обмежує себе у вживанні тваринних жирів, тим більше підвищується рівень холестерину.

Наслідком такого рішення став швидкий набір ваги та кілька інфарктів, які й стали причиною передчасної смерті Ейзенхауера. Жодне проведене дослідження не довело вину тваринних жирів в розвитку атеросклерозу, але цю інформацію вирішили не поширювати. Тільки уявіть, як би це вдарило по прибутку фармацевтичних компаній, адже лідером продаж є саме антихолестеринові препарати.

Вчені наполягають на тому, що найефективнішим засобом для боротьби з атеросклерозом є ВИКЛЮЧЕННЯ з раціону «щільних» вуглеводів. Вони містяться в солодощах, багатих крохмалем і рафінованих продуктах, саме цю їжу варто виключити з раціону.

Відомий фізіолог Рудольф Віхров писав про те, що підвищений рівень холестерину – це лише наслідок порушень в організмі. Проаналізувавши статистику, вчені помітили, що у людей з низьким холестерином рівень смертності вищий у 2 рази.

Виявляється, холестерин – потужна протимікробна речовина. Він просто необхідний для нормального розвитку мозку і центральної нервової системи плода, який знаходиться в утробі матері. Знижений рівень холестерину загрожує перенапруженням печінки, оскільки їй доводиться синтезувати його з вуглеводів замість того, щоб виводити з організму токсини.

Холестерин – антиоксидант, якщо його рівень знижується, організм може піддаватися різним захворюванням: раку, сексуальної дисфункції, порушення пам’яті, хвороби Паркінсона та інсульту. Відмова від продуктів, що містять тваринні жири, – це катастрофа для людства, так вважають вчені та досвідчені медики.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *