Дві ніжинські школи чекають нових директорів

 

Ніжинські ЗОШ №6 та ЗОШ №7 нині чекають на нових директорів. Так вийшло, що перед початком нового навчального року директори цих загальноосвітніх закладів написали заяви про звільнення, і нині їх обов’язки виконують заступники. Тож начальник управління освіти Стансілав Крапив’янський  на засіданні постійної депутатської комісії з соціально-гуманітарних питань повідомив, що є необхідність в проведенні конкурсу на посаду директорів шкіл. Зважаючи на те, що є Закон про освіту, який прийнятий у вересні 2017 року, у якому прописано положення за яким має проводитись конкурс.

Почувши дану інформацію, депутати перейшли до обговорення. У положенні, яке представило на затвердження управління освіти було прописано, що для проведення конкурсу  утворюється конкурсна комісія у кількості 8 осіб з рівною кількістю представників кожної із сторін, визначених Законом України «Про загальну середню освіту», у складі голови, заступника  і членів комісії, персональний склад якої затверджується розпорядженням Ніжинського міського голови. Депутати наполягали на необхідності внести зміни в даний пункт, адже не є об’єктивним рішення надавати міському голові затверджувати склад конкурсної комісії. Робити це має засновник, а саме Ніжинська міська рада на сесії міськради. Лише після внесення змін, депутати погодились підтримати дане положення, з чим і погодилось управління освіти.

Хто ж має входити до складу конкурсної комісії:

– засновники (2 представника від депутатського корпусу);

– 2 представника трудовий колектив комунального закладу загальної середньої освіти, в якому проводиться конкурс;

– 2 представника громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) комунального закладу загальної середньої освіти, в якому проводиться конкурс;

– 2 представника громадського об’єднання керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міста.

До участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники Громадської ради виконавчого комітету Ніжинської міської ради (2 представника).

Після проведення конкурсу, протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу на посаду Ніжинський міський голова своїм розпорядженням затверджує результати конкурсу (переможця) та відповідно та доручає начальнику Управління освіти укласти з переможцем конкурсу на посаду строковий трудовий договір (контракт).

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *