Урочисте відкриття групи у Ніжинському НВК “Престиж”. Фото

Ще одну групу ( на 25 вихованців) було відкрито сьогодні 18 вересня на базі Ніжинського НВК «Престиж» №16. На відкриття завітали гості: міський голова Анатолій Лінник, начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопацький, помічник народного депутата Олександра Кодоли Тамара Стратілат, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський, депутат обласної ради Людмила Бойко, депутати міської ради Олександр Шалай, Ігор Шалай, Наталія Радченко, керівник будівельної компанії «Укрсівербуд» Віктор Вереша, голова батьківської ради НВК «Престиж», командир Спеціального авіаційного загону ОРСЦЗ ДСНС України Іван Коробка, директор НВК Валентина Градобик, батьки, вихованці та їх вихователі.

« Сьогодні гарна подія. До відкриття другої групи причетні багато людей, які небайдужі до проблем дошкільного виховання. В минулому році за кошти із фонду соціально – економічного розвитку, виділені за сприяння Олександра Кодоли, зроблено реконструкцію шкільних кімнат та відкрито першу групу садочку, а навчальний заклад набув нового типу – НВК «Престиж». Ми пішли далі не зупиняючись. Міською радою були виділені кошти, і сьогодні ми відкриваємо ще одну групу садочку. Вдячний за якісні ремонтні роботи працівникам будівельної компанії «Укрсівербуд», депутатам усіх рівнів, педагогам, батькам, за те що підтримували на всіх етапах реалізації цього прекрасного проекту, таким чином ми даємо змогу школі відновлюватися, жити, розвиватися…І сьогодні ми бачимо в цих стінах сучасний садочок, сучасну школу», – підкреслив у своєму виступі міський голова Анатолій Лінник.
Начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопацькийподякував ніжинцям за невпинний процес збільшення дошкільної освіти.

Були цього дня і подарунки. Депутати Олександр Шалай та Ігор Шалай подарували садочку новенький пилосос, керівник будівельної компанії «Укрсівербуд» Віктор Вереша –ноутбук та іграшки, від депутата Олександра Кодоли подарунок – дитячі ліжечка в кімнату відпочинку та музична апаратура для НВК.


Тетяна Марченко
Фото автора

Ніжинська міська газета “Вісті”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *