«Київстар» включив 4G в Ніжині та Чернігові

21 вересня національний телеком оператор «Київстар» збільшив територію дії мережі 4G у Запорізькій та Чернігівській областях.

Нові технології передачі даних стали доступні абонентам у містах Запоріжжя, Чернігів, Ніжин, а також у 172 населених пунктах, де проживає 1,2 млн осіб. Послугу запущено на частотах діапазону 1800 МГц.

Скористатись перевагами 4G-зв’язку від Київстар можна в 3160 населених пунктах, де проживає близько 20 млн осіб.

Завдяки 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету, адже з новою технологією середня швидкість мобільної передачі даних вище в 16 разів, а затримка у передачі інформації (ping) менше у 2,5 рази в порівнянні з самими сучасними мережами 3G.

Нагадаємо, що «Київстар» надає абонентам великий вибір тарифних планів, у тому числі тих, де трафік на популярні сервіси (YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа Prometheus та ін) не тарифікуються. Абоненти можуть користуватись зв’язком 4G за своїми звичними тарифними планами, без додаткової плати.

Для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв’язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с.

Джерело: newvv.net

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *