Ніжинщина – земля героїв, мужності, слави

Чернігівщина…Ніжин…Земля цікавої, багатої подіями історії, оспівана митцями і поетами, овіяна переказами і легендами, якими може похвалитися кожен населений пункт.

Кожен з нас пишається тим, що проживає у старовинному і красивому місті Ніжині.

«Ніжинщина – земля героїв, мужності, слави» – під такою назвою 13 вересня пройшло засідання клубу «Калинка» з учнями 3-А класу ЗОШ №15-

краєзнавчий екскурс, приурочений 75-річниці визволення Ніжина від німецьких окупантів.

З великою цікавістю діти послухали розповідь бібліотекаря Іллічової В.Б. про ті страшні часи, які переживали наші земляки під час Другої світової війни.

Активними учні були при проведенні вікторини, відповідали на питання даної тематики, розповідали про своїх прадідів.

Дуже хотілося цим масовим заходом запалити у дитячих сердечках хоча б маленький вогник гордості за те, що ми живемо в такому місті і з такими людьми, завдяки яким, ми живемо, навчаємося, працюємо, відпочиваємо.

Саме їм, дітям, доведеться вивчати, берегти те, що надбане нашими пращурами.

Вже не одне десятиліття наша бібліотека-філіал №4 для дітей має творчі стосунки з вчителем початкових класів ЗОШ №15 Волинець Т.А. та її учнями. На базі її класів функціонує клуб за інтересами «Калинка». Готуються та проводяться за планом бібліотеки різні масові заходи. На такі зустрічі діти завжди з радістю чекають. Сподіваємось на плідну працю і надалі.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *