Перспективи створення грецького культурного центру у Ніжині

19 вересня у малій залі Ніжинської міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з майнових та житлово-комунальних питань, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища під головуванням Ірини Онокало. На засіданні також були перший заступник міського голови Григорій Олійник, члени комісії, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів виконавчого комітету, а також представники громадськості та ЗМІ.

Наприкінці засідання голова грецького товариства імені братів Зосимів у місті Ніжині Лариса Зайко підняла питання щодо створення грецько-культурного центру. До Ніжинської міської ради надходив лист від посольства Греції в Україні, в якому йшлося про сприяння Ніжинському товариству греків імені братів Зосимів у виділенні будівлі кав’ярні грека Стефаньєва, яка знаходиться за адресою: вул. Яворського, 3, для створення товариством грецько-культурного центру, в якому будуть розташовуватися виставкова експозиція, кав’ярня та музей.

Лариса Олександрівна додала, що є спонсори та інвестори, які готові профінансувати створення даного центру.

Підвівши підсумки обговорення даного питання, комісія надала пропозиції щодо підготовки бюджетної програму, узгодження її з управлінням культури і туризму Ніжинської міської ради та подальше винесення на пленарне засідання сесії Ніжинської міської ради.

За інформацією Офіційного сайту Ніжинської міської ради

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *