Ніжинцям вимірювали тиск: яка ж статистика?

Вже не вперше біля Ніжинського медичного коледжу можна побачити медиків-студентів, що вимірюють всім бажаючим тиск. Ось і сьогодні, 21 вересня, в рамках акції «Знай і контролюй свій тиск» студенти третього курсу вимірювали АТ всім охочим ніжинцям.

Поміж студентів можна було побачити викладача внутрішньої медицини Надію Холоденко, яка спостерігала за процесом та допомагала своїм студенткам порадами. Надія Холоденко повідомила, що подібні акції проводяться періодично з метою донесення до людей інформації про їх стан здоров’я та способах профілактики ускладнень на фоні гіпертонії та гіпотонії.

Хочеться наголосити, що не залежно від показників АТ стан свого здоров’я необхідно контролювати, адже сучасний ритм життя, шкідливі звички, відсутність правильного, здорового харчування, стан екології та спадковість спричинили змолодшення проблем з АТ та серцево-судинною системою. Якщо проаналізувати показники то виходить, що гіпертонія – підвищений артеріальний тиск (АТ), серед ніжинців носить досить розповсюджений характер, гіпотонія – понижений АТ, спостерігається рідше. Тому керівництвом коледжу з викладацьким колективом було прийнято рішення організувати практичні заняття за територією учбових аудиторій таким чином допомогти людям дізнатися більше про стан свого здоров’я та вжити заходів задля його покращення.

Сьогодні в акції взяли участь майже 500 жителів і гостей нашого міста! По суті практичне заняття студенти провели з користю для ніжинців, адже крім вимірювання АТ студенти та викладачі дають поради щодо звернення до конкретного спеціаліста задля покращення стану здоров’я.

Лілія Журко

фото автора

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *