В Україні випустять танк потужніший за “Булат”

Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова розробляє танк, який перевершить за бойовими можливостями знаменитий Т-64БВ “Булат”. З’явитися він повинен вже в 2019 році.

Про це розповів начальник Центрального бронетанкового управління Збройних сил України генерал-майор Юрій Мельник, передає Міноборони. За його словами, головна мета конструкторів – зібрати гідний танк за якомога менші кошти і недовгий час, зазначається на сайті gazeta.ua

“Т-64БВ – наш основний танк, ним забезпечено війська, танкові бригади. Вважалося ще років десять тому, що “Булат”- остання модернізація, і все. Але, як показала практика застосування цих машин, вони мають доволі великий потенціал модернізації. Сьогодні в Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. Морозова здійснюють дослідно-конструкторські розробки. В наступному році ми матимемо машину, яка за своїми бойовими властивостями перевершить танк “Булат” – і за захищеністю, і за рухливістю. Роботи ведуться комплексним методом – за рухливістю, вдосконаленням моторно-трансмісійного відділення, систем зв’язку, навігації, системи управління озброєнням. Головне завдання модернізації – виготовити за незначні кошти і короткий час надійний зразок”, – розповів Мельник.

Генерал зазначив, що також відбуваються дослідно-конструкторські розробки, що стосуються імпортозаміщення складових танка “Оплот”.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *