Юна ніжинка стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу

 

Днями у Києві пройшла виставка конкурсних малюнків. Конкурс “Україна майбутнього” був організований фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього». У Всеукраїнському конкурсі взяла участь юна ніжинка Анастасія Балабайко, яка навчається малюванню у школі мистецтв при Ніжинському коледжі культури та мистецтв. Вчителькою Анастасії є знана ніжинська майстриня Катерина Борисова. Остання, у свою чергу, повідомила радісну новину про те, що її учениця стала фіналісткою конкурсу “Україна майбутнього” у номінації “Країна інновацій”.

Щиро вітаємо юну Анастасію Балабайко та бажаємо їй подальших творчих успіхів та завзяття у популяризації свого рідного краю.

Нагадаємо, що виставка конкурсних малюнків буде тривати до 5 жовтня, а потім буде експонуватися за кордоном.

За роки проведення Конкурсу роботи юних українців були показані на дев’яти великих виставках, в тому числі в Культурному центрі України в Парижі, штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, в будівлі Європарламенту в Брюсселі та під час Економічного форуму в м. Криниця-Здруй (Польща).

У 2017 році Фонд Ігоря Янковського спільно з Міністерством культури України організували виставку переможців п’яти тогорічних конкурсів дитячого малюнку в стінах Міністерства. Це викликало позитивні відгуки, як самих співробітників держустанови, так і численних гостей, в тому числі членів закордонних делегацій, які ознайомилися з творчістю юних українських художників.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *