Ніжинська “Рукавичка” закрилась через брак коштів

У Ніжині, у парку відпочинку імені Тараса Шевченка є зоопарк “Рукавичка”, який потребує допомоги. Одна з відвідувачок зоопарку Наталія Сонячная в соціальній мережі Фейсбук інформувала, що заклад потребує відвідувачів, адже через брак коштів  швидше за всепісля 16 вересня зоопарк просто не відкриється.

Нажаль, так і сталось…

До речі, кажуть, що до цього листа багато хто з жителів Ніжина навіть не знав про існування такого зоопарку. Відкрився заклад цього року на день захисту дітей – 1 червня, а останній день роботи припадав на огіркових свято – 15 вересня. Цей зоопарк контактний, де можна не тільки подивитися на Тварини в клітинах, їх можна потримати, погладити, погодувати. Квитки, до слова, коштували 30 гривень.

Всього в закладі налічувалося близько 20 тварин, серед яких морські свинки, дикобрази, єноти, коза, кури, їжаки та інші. Закрилися вони не тільки тому, що прийшло закінчення сезону, але і через непотрібність. Виявляється ніжинці не сильно і хотіли відвідувати зоопарк, були і постійні клієнти, але їх не багато. Тепер тварини розподілені: деякі в зоопарку, деякі у людей, деякі ж належать господарям закладу.

Джерело: NizhynNews

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *