Профільна освіта в умовах розбудови Нової української школи

20 вересня в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ імені М. Гоголя відбулася конференція учасників освітнього процесу нашого навчального закладу, в якій взяли участь педагогічний колектив ліцею, батьки та учні.

Відповідно до порядку денного, захід відбувався за кількома етапами. Про здобутки та перспективи ліцею, а також фінансовий звіт учасникам конференції представила директор – Алєксєєнко С. Г., яка ознайомила всіх присутніх з історією заснування нашого навчального закладу, нормативними документами, що регламентують діяльність ліцею. 

Крім того, Світлана Геннадіївна розповіла про дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня, яка проводиться в ліцеї, за темою: «Науково-методичні засади створення та функціонування всеукраїнського науково-методичного віртуального STEM – центру». 

Особливу увагу директор звернула на здобутки нашого закладу, продемонструвавши результативність та рейтинг ліцею серед навчальних закладів України, де найціннішим досягненням ліцею є отримання звання кращого навчального закладу міста. 

Учасники конференції змогли почути та побачити світлини майбутнього STEM – кабінету, незабутньої подорожі ліцеїстів до Венеції, а також різних заходів, якими пишається наш навчальний заклад: «Міс ліцей», «Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)».
Досить детально Світлана Геннадіївна представила фінансовий звіт про діяльність ліцею у 2017-2018 навчальному році. 

На данном изображении может находиться: 1 человек

Особливою атмосферою теплоти, любові, домашнього затишку, яка панує в стінах нашого закладу, змогли перейнятися всі присутні під час презентації щорічного видання книги «На крилах натхнення: обдарована молодь ліцею», з якою виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Коткова Л. І. Про свої таланти, враження присутнім розповіли випускниця ліцею Алєксєєнко К. та учениця ІІ курсу лінгвістичного класу Соболєва В. 

Під час свого виступу Людмила Іванівна наголосила, що останнє видання книжки має ще й окремий розділ, присвячений педагогам ліцею, які кількома рядками в книзі поділилися своїми дитячими спогадами й по-іншому розкрили себе. 

На данном изображении может находиться: 16 человек, люди сидят и в помещении

Зі словом до батьків про діяльність Піклувальної ради ліцею виступила Козирєва М. П., яка наголосила на окремих аспектах постійної участі та підтримці батьків у житті ліцейської родини. 

Окремим етапом конференції стали вибори членів Піклувальної ради ліцею на 2018-2019 навчальний рік, де шляхом голосування були обрані члени та голова Піклувальної ради, якою стала Баранова Н. В.

Конференція завершилася розумінням та ініціативністю усіх учасників освітнього процесу до активної співпраці на шляху до подальших здобутків ліцею.

 

Кремез Т. С., заступник директора

з навчально-виховної роботи