У Ніжинському музеї з’явився новий експонат

“Таксидермічні колекції відділів природи – це один із способів вивчення видового різноманіття краю. Вони дають уяву про красу природи, спонукають до спостереження, вивчення, а значить і до збереження. Відвідувач відділу повинен відчути захоплення від представлених експонатів, а значить і інтерес до живих об’єктів.”,- зазначила Лариса Тарасенко завідуюча відділом “Природа Приостер’я” НКМ ім. І. Спаськогой.

Також вона розповіла:” 9 вересня до нас завітали гості з Києва. Сім’я Єргакових відвідала чимало музеїв та експозиція відділу «Природа Приостер’я» справила на них приємні враження. Вони відмітили майстерно виготовлені експонати, побачили професіоналізм і відчули любов у кожному куточку новоствореної експозиції. Відвідувачі Єргакови надали допомогу у розмірі 500 гривень (це вперше, несподівано, для відділу необхідно). Вони не хотіли називати прізвище, не призначали мету витрат. Але я пообіцяла, що в наступний приїзд вони побачать новий експонат – маленького барвистого птаха рибалочку, якого ми придбаємо за їх кошти.

«Візитівка» птаха – його оперення. Селиться рибалочка на схилах порослих берегів річок з чистою водою і з рибними місцями. Птах може стрімко літати ( швидкість може сягати до 80 км/год), а може зависати у повітрі, а може й пірнати, бо зловити рибку – нелегка справа.

Рибалочку (зимородка) у природі не бачили? То ж заходьте. Натуральна величина дає більшу уяву, ніж зображення. Дякуючи щедрим і небайдужим відвідувачам, зробимо ще один крок до вивчення природи у нашому відділі.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *