Терміни «піджимають», а бажаючих робити водовідведення по Незалежності нема

26 вересня на засіданні сесії міської ради депутатами від ВО «Батьківщина» було підняте питання стосовно фінансування проекту водовідведення по вулиці Незалежності. Зазначимо, що на минулій сесії депутати міськради  на чолі з обласним депутатом  Сергієм Охоньком відстояли виділення з резервного фонду необхідної суми коштів на співфінансування важливого для міста проекту. Оскільки термін виконання закінчується в кінці року, часу залишилось зовсім мало, враховуючи несприятливі погодні умови для дорожніх робіт. Проте, зрушень у цьому питанні так і не спостерігається. Депутатам міської ради було цікаво дізнатись, на якому ж етапі втілення проекту.

Як зазначив начальник УЖКГ та Б Анатолій Кушніренко, 21 вересня був проведений тендер на виконання робіт по водовідведенню, але оскільки не було бажаючих, процедура тендеру не відбулась. Нині конкурс оголошено повторно, і якщо бажаючих знову не буде, за умовами доведеться підписувати прямий договір з конкретним підприємством, яке обиратиме замовник – управління капітального будівництва Чернігівської обласної ради.

Звичайно, «піджимання» термінів є результатом затягування виділення коштів з міського бюджету. А поки ніжинці в інтризі: чи з’явиться система водовідведення автомобільних доріг до кінця року, інакше шанси на повторне співфінансування з обласного бюджету в 2019 році будуть мінімальними.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *