У Ніжині збільшиться кількість вулиць, що прибиратимуть комунальники

Якісне, швидке та вчасне прибирання міста від різного роду сміття –  є одним з головних факторів чистого та  охайного вигляду сучасного Ніжина. Для забезпечення такого прибирання у комунальному підприємстві «Виробниче управління комунального господарства» для цих цілей є спеціально створений цех прибиральників міста.

Прибиральник вулиць або іншими словами двірник — необхідна і незамінна професія у справі підтримання чистоти і порядку на вулицях будь-якого населеного пункту. До обов’язків прибиральників у літній час входить прибирання території від сміття, в тому числі й майданчиків в місцях встановлення контейнерів для збору побутових відходів, видалення забруднення з тротуарів і проїжджої частини; у зимовий час очищення від снігу і намерзлого льоду тротуарів, пішохідних переходів, а у випадку ожеледі і слизькості –  оброблення посипковими матеріалами тротуарів, пішохідніх доріжок, вулиць, згрібання і відкидання снігу з проїжджої частини.

Згідно діючої програми з прибирання міста від твердих побутових відходів (ТПВ), яка затверджена сесією міської ради, за КП «ВУКГ на 2018 рік до переліку з прибирання входять центральні вулиці міста, парки (крім парка ім. Т. Г. Шевченка) та сквери.

Слід окремо відзначити, що дуже приємно бачити небайдужість мешканців до проблем з прибирання, які проживають на вулицях Челюскіна, Овдіївська (від повороту на вул. Коцюбинського і до кінця), Чернігівська, Ващенка, Широкомагерська (частково).  Ці вулиці не обслуговуються прибиральниками, а там, все одно чисто. Секрет доволі простий: завдяки високому рівню культури та працьовитості мешканців, прибирання сміття та підтримання належного стану на вулицях виконується безпосередньо самими мешканцями.

Проте є дуже багато «проблемних» вулиць, які не підпадають під дію міської цільової програми з удосконалення поводження з ТПВ і не прибираються працівниками КП «ВУКГ», а сміття там безсоромно викидається та лежить мало не під кожним двором, а з часом тільки збільшується. Такі жахливі картини можна спостерігати на вулицях: Борзнянський Шлях, Космонавтів (переважно всі Лінії), Мигалівська, Франка, Короленка, Прилуцька та багато інших. Висновки напрошуються самі – тотальна байдужість мешканців та сподівання, що «хтось прибере».

Незважаючи на важкий бюджет цього року, міська рада  пішла на кардинальне збільшення оплати праці для прибиральників. Зараз оплата праці на одного працівника нараховується у розмірі 5100 гривень бюджетних коштів.

Не забуваючи попередній досвід та актуальні потреби з прибирання сміття на вулицях міста, зараз готується нова бюджетна програма на 2019 рік, де планується збільшення площі прибирання та переліку кількості вулиць. Згідно проекту програми до прибирання планується включити такі вулиці:

1             Шляхопровід (вул. Шевченка) тротуар/права і ліва сторона, до повороту на вокзал.

2             Вул. Яворського від вул. Батюка до вул. Набережна.

3             Вул. Небесної Сотні, Інститутський міст, з’їзд з мосту, пішохідні доріжки мосту та тротуари до монументу Вічного Вогню.

4             Сквер ім. Гоголя, очистка пішохідних доріжок до чагарнику, очистка тротуарних плит, очистка від опалих гілок, прибирання сміття.

5             Сквери Б. Хмельницького, М. Заньковецької, очистка пішохідних доріжок до чагарнику, прибирання сміття.

6             Вул. Братів Зосим від вул. Небесної Сотні до вул. Московська.

7             Вул. Батюка від кафе «Вітамінний бар» до пам’ятника Я. Батюку на центральної площі ім. І. Франка.

8             Вул. Набережна від Базарного мосту до мосту Інститутського, дві автобусні зупинки, тротуар, зелена смуга вздовж тротуару, тротуар з боку приватних будинків.

9             Вул. Набережна від Інститутського мосту до Газового мосту, дві автобусні зупинки, стоянка на розі вулиць Набережна – Шевченка.

10           Вулиця Гоголя від пл. І. Франка до скверу Лисянського, тротуари з обох сторін, прилегла територія до стендів міськвиконкому.

11           Вул. Гоголя, від скверу Лисянського включаючи сквер ім. Лисянського до вул. Яворського.

12           Вул. Гоголя, від вул. Яворського до пл. Заньковецької, включаючи сквер Л. Губіної.

13           Вул. Покровська, від магазину взуття до мосту,  ліва і права сторона / дві автобусні зупинки по вул. Василівська.

14           Вул. Овдіївська,  від пл. І. Франка до магазину «Майстер і Маргарита».

15           Вул. Московська, від світлофора біля Базарного мосту до світлофора біля ЗОШ № 10 дві сторони.

16           Вул. Московська, від повороту вул. Гоголя до повороту по вул. Набережна сторона банку Аваль.

17           Пл. Заньковецької від автобусних зупинок до магазину взуття по вул. Покровська, тротуари і зелена зона.

18           Провулок Урожайний, від автостанції, з автобусними зупинками ТПО по вул. Шевченка.

19           Вул. Шевченко, від пл. І. Франка до вул. Козача, обидві сторони тротуару і зелена зона.

20           Вул. Шевченко, від вул. Козача до вул. 8-го Березня, обидві сторони тротуар під парканом, автобусна зупинка “Парк ім. Т.Г.Шевченка”.

21           вул. Шевченка, від вул. 8-го Березня до будівлі Суду, права і ліва сторона до будівлі Суду, автобусна зупинка, тротуари і зелена зона.

22           вул. Шевченка, від будівлі Суду, до вул. Синяківська права і ліва сторона, від гастроному «Ювілейний» до вул. Синяківська, дві автобусні зупинки.

23           Пл. І. Франка, стоянка біля магазину «Прогрес», тротуари, територія біля виконкому, тротуар/ліва сторона, клумби, зупинка автобусів №№ 13,12, 14, зупинка автобусів №№ 3, 9.

24           Площа біля Спасо-Преображенської церкви.

25           Сторона базару, від вул. Гоголя до мосту по вул. Московська.

26           Вул. Кушакевичів, зелена зона і тротуари вздовж парку.

27           Площа Гоголя, територія пам’ятника «Слави», біля педагогічного університету, прилеглі тротуари, територія біля санстанції.

28           Вул. Шевченка, від мосту по вул. Воздвиженська, ліва і права сторона, до пл. І. Франка.

29           Вул. Незалежності від вул. Синяківська до вул. Корчагіна (ліва сторона)

30           Вул. Незалежності від вул. Синяківська до вул. Корчагіна (права сторона)

31           Вул. Амосова до будівлі магазину «Магніт».

32           вул. Набережна-Вороб’ївська тротуар, зелена зона.

33           Центральна алея, від вул. Синяківська до в/ч 4558, пам’ятник «Афганцям», Польське кладовище.

34           Коло, навколо пам’ятника Танкістам по вул. Московська, дві автобусні зупинки по вул. Московський.

35           Вул. Шевченко, від вул. Синяківська до вул. Об’їжджа, права сторона, автобусна зупинка, тротуар і зелена зона.

36           Вул. Шевченко, від вул. Синяківська до вул. Об’їжджа, ліва сторона, автобусна зупинка, тротуар і зелена зона.

37           Вул. Успенська від поліклініки до вул. Купецька, тротуари і зелена зона.

38           Вул. Воздвиженська, початок Газового мосту /ліва сторона/ до повороту до стадіону «Спартак».

39           Вул. Воздвиженська, початок Газового мосту /права сторона/ до повороту до стадіону «Спартак» .

40           Вул. Прилуцька від зупинки «Заводська» до знаку «Ніжин».

41           Вул. Носівський Шлях, тротуар до гуртожитків.

42           Спуск зі шляхопроводу (вул. Шевченка), Привокзальна площа.

43           Вул. Шевченка від маркету «Велмарт» до зупинки «Молодіжна».

44           Вул. Шевченка від зупинки «Молодіжна» до вул. Об’їжджа.

45           Парк Незалежності по вул. Незалежності.

46           3-ій Мікрорайон від вул. Об’їжджа до парку Чорнобильців, Польське кладовище.

47           Парк Чорнобильців.

48           Вул. Василівська від зупинки «Ринок» до повороту на вул. Франка.

49           Вул. Франка від вул. Василівська до вул. Л. Губіної, тротуар одна сторона.

50           Вул. Синяківська від вул. Шевченка до вул. Незалежності.

51           Вул. Б. Хмельницького, тротуар зелена зона.

52           Вул. Козача від вул. Шевченка до перехрестя біля буд. 26.

53           Сквер Театральний.

54           Графський парк.

55           Вул. Купецька від вул. Василівська до вул. Весняна, площа біля Покровської церкви, частина вул. Миколаївська, частина вул. Енгельса

56           Вул. Гребінки.

57           Борзнянський Шлях від танку до молокозаводу.

58           Вул. Батюка включаючи зону пам’ятника Б. Хмельницькому до повороту на вул. Яворського.

Шановні мешканці, якщо у Вас, є пропозиції про включення до переліку з прибирання додаткових вулиць зі щоденного прибирання або, наприклад, прибирання раз у тиждень, просимо подавати ці пропозиції до КП «ВУКГ».

Також наше підприємство завжди йде на зустріч ніжинцям та з великим задоволенням допоможе мешканцям будь-якої вулиці своїми послугами.  Якщо у мешканців певної вулиці виникне бажання колективно прибрати свою вулицю від сміття, комунальне підприємство «ВУКГ» зможе надати як спецтехніку, так і кваліфіковану допомогу в роботах з благоустрою.

При бажанні безпосередньо долучитись до такого важливого процесу як прибирання міста, зробити його чистим, красивим та охайним,  комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» з великою радістю прийме на роботу всіх бажаючих на посаду прибиральника вулиць міста з гідною зарплатою та повним соцпакетом. З питань працевлаштування звертатись до відділу кадрів КП «ВУКГ» за адресою: м. Ніжин, вул.  Чернігівська, 128.

КП “ВУКГ”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *