Флеш-мобом та «дегустацією» книжок відзначили Всеукраїнський день бібліотек в НДУ

Молодіжно, сучасно та яскраво відзначили Всеукраїнський день бібліотек в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. 27 вересня у Гоголевому виші проходив день відкритих дверей  «Я + Книга = Бібліотека», і в цьому році до нього старанно готувались всі працівники університетської бібліотеки на чолі з директором Олександром Морозовим.

Вперше, саме в рамках цього свята, на території вузу був проведений флеш-моб «Читай як ми! Читай краще за нас! Читай разом з нами!».  Студенти різних факультетів, взявши до рук книги, створили справжнє танцювальне дійство і захопили ним всіх глядачів. Ідея створити такий флеш-моб прийшла на думку завідувачу відділу обслуговування бібліотеки Галині Осіповій. «Це все робилось з думкою про студентів, аби привернути їх увагу до читання книг. Вони мають зрозуміти, що це модно і сучасно, не зважаючи на те, що в світі зараз на передовій Інтернет-технології», – зазначає Галина Осіпова.

По всім відділам бібліотеки НДУ розміщені тематичні інсталяції, де студенти зможуть відчути всі переваги спілкування з книгою.

Нашим журналістам вдалось побувати в Інтернет-кафе, де працівники бібліотеки Ірина Мазун та  Світлана Оніщенко допомогли відвідувачам ознайомитись з книгами в атмосфері затишного Інтернет-кафе. У свою чергу студенти привітали бібліотекарів з їхнім святом «сонячним» плакатом.

Досить цікавою була інсталяція в старому корпусі вишу – «Бібліо-кафе». Дегустація літературних новинок із запашною кавою та чаєм  пропонували студентам бібліотекарі Ірина Левченко та Людмила Головко.

Марина Волинець

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *