У Ніжині з’явиться острівець безпеки біля Об’їжджої

Вже всі ніжинці оцінили новеньку розмітку по вулиці Шевченка біля зупинки Об’їжджа, але нещодавно по біло-червоним лініям почали штробити.

Неозброєним оком видно, що прибирають асфальт чітко по лініях, тому, скоріш за все, це планові роботи, але за більш детальною інформацією журналісти вирішили звернутися до Анатолія Кушніренка, начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва.

Анатолій Миколайович повідомив, що роботи ведуться згідно з затвердженим планом та в межах кошторису.

У Європі більшість переходів – наземні, при цьому наїзди на пішоходів та аварії за їх участю трапляються дуже рідко, тому що більшість пішохідних переходів облаштовані спеціальними острівцями безпеки. У новому проекті нормативних документів з питань будівництва, містобудування та архітектури щодо вулиць і доріг передбачається обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих пішохідних переходах через проїзну частину. Також при можливості острівці безпеки мають облаштовуватися і на регульованих переходах.

Тому облаштування острівців безпеки на перетині Об’їжджої та Шевченка посилить безпеку пішоходів та велосипедистів під час перетину проїзної частини та мінімізує кількість можливих дорожньо-транспортних аварій. Адже ДТП трапляються на цьому відрізку шляху постійно та і культура ніжинських водіїв інколи залишає бажати кращого.

Також хочеться нагадати, що відсьогодні набрати чинності нові правила паркування.

Читати по темі: Нові правила паркування запрацювали: за що і на скільки штрафуватимуть порушників

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *