У ніжинських дітлахів виховували найкращі людські якості

“Наскільки є в кожного чуйності до страждань, 
настільки він людина.”

Нещодавно в Ніжинському Центрі соціально – психологічної реабілітації дітей пройшла виховна година «Чужого горя не буває», мета якої сформувати світогляд дітей, виховати у них почуття гуманності, милосердя, розуміння людських проблем, культувати почуття чуйності, доброти, милосердя, поваги до людей з особливими потребами, викликати у дітей співчутливе ставлення прийти їм на допомогу.

Діти під час заходу дізналися: хто такі діти з особливими потребами, що таке інвалідність, що таке інклюзивне навчання, повідомляється на офіційній сторінці Ніжинського Центру соціально – психологічної реабілітації дітей.

Кожен із вас, мабуть, зараз ставить собі питання: «А що можу зробити я, щоб допомогти їм бути щасливими?». Я відповім – любити! Не відвертати свого погляду від малюка, що виглядає не так, як здорові діти. Він – особливий. Чому? Не знаю. Але він живе, і Бог також привів його на цей світ. Для чого? Можливо, щоб зробити нас добрішими, людянішими… І вони будуть щасливі! 
Спасіння — у добрі, спасіння — у любові, 
І це стосується, напевно, нас усіх.

Під час заходу діти потрапили у країну Доброти та показали свої акторські вміння та здібності, розігруючи деякі ситуації з життя.
Завершилася виховна година піснею-караоке “Твори добро”.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *