У Ніжині затримано чотирьох підлітків усередені аварійної споруди

О 18:30 до редакції “Нежатин” надійшов телефонний дзвінок від Оксани Шумейко, директора Ніжинського КП “Оренда комунального майна”. Вона повідомила, що відреагувавши на інформацію про пошкоджені металеві решітки колишньої ніжинської лазні по вул. Козача, 3, одразу виїхала на місце події. Там Оксана Миколаївна виявила чотирьох підлітків 13-14 років, повідомляє сайт “Нежатин”.

ЧИТАТИ ПО ТЕМІ: Попри загрозу життю, ніжинскі підлітки “прориваються” до старої лазні

Наступним кроком став виклик поліції на місце події. Як зазначають самі підлітки, до середени аварійної споруди вони потрапили, аби сходити в туалет. Поки їхала поліція, двоє з дітей надали мобільні номери своїх батьків. Почувши по ту сторону слухавки від керівника КП інформацію про місцезнаходження дітей, батьки одразу приїхали на місце події. Оксана Шумейко провела з ними роботу, повідомивши про всі наслідки безвідповідального ставлення дітей до свого життя, після чого батьки забрали підлітків додому. Коли ж поліція прибула до території колишньої лазні, діти зізнались, що насправді потрапили до середини споруди, аби зробити фото та виставити їх у мережу Instagram.

Треба зазначити, що саме завдяки оперативній реакції керівника комунального підприємства, вдалось вивести підлітків з небезпечної території та убезпечити наступних бажаючи там опинитись. Звертаємо увагу  батьків неповнолітніх: треба бути пильними  і можливими шляхами перевіряти місцезнаходження ваших дітей та в першу чергу цікавитись їхніми захопленнями.

Марина Волинець

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *