Ніжинці привітали людей похилого віку (Фото)

На початку жовтня у Ніжині відбулися заходи присвячені святкуванню Дня людини похилого віку та Дня ветерана.
«До речі, дата вибрана не навмання, – зазначає Ольга Вакулик, працівник Ніжинського територіального центру соціального обслуговування, – існує думка, що старість – це золотий час. Осінь, як відомо, теж називають золотою порою, тому було прийнято рішення виділити старшому поколінню спеціальний день восени».
На честь свята, пенсіонери та ветерани мали можливість відвідати кінотеатр «Космос» для перегляду кінострічки «Будинок з годинником у стінах».
Долучились до привітань студенти Ніжинського агротехнічного коледжу разом із своїм викладачем Савченко Іриною. В рамках соціально-психологічного проекту «Посмішка мого життя» студенти мали змогу провести анкетування, сфотографуватись і просто поспілкуватись з літніми людьми, обмінюючись позитивними емоціями та енергією.
Щирими словами, побажаннями здоров’я, радості і гарного настрою привітали присутніх директор територіального центру Інеса Шаповалова та голова Ніжинської організації ветеранів Лариса Алєксєєнко.
Задавали позитивний настрій святу клоуни, які зустрічали гостей та пригощали їх маленькими солодкими сюрпризами.
Не залишились осторонь в цей день вихованці дитячих садків, учні загальноосвітніх шкіл та студенти, які відвідали пенсіонерів та ветеранів в їхніх оселях, привітали та роздали харчові набори зібрані власноруч.
«Молодість обмінювалась з мудрістю посмішками на обличчях»
Зокрема учні гімназії №3 та Ніжинського навчально-виховного комплексу № 16 «Престиж» завітали з подарунками та концертною програмою в Ніжинський територіальний центр соціального обслуговування.
Безпосередню участь приймали вихованці садочків ДНЗ №9 «Лілея» (завідувачка Борисенко О.І.), ДНЗ №21 «Калинонька»(завідувачка Пищік Т.С.), ЗОШ №9 (директор Рибак В.П.), а також педагоги та студенти Ніжинського медичного коледжу (директор Дуднік С.О.).
Колектив територіального центру висловлює щиру подяку за підтримку та допомогу в організації свята Валентині Галасі (директору кінотеатру «Космос»), Олені Литовченко (директору Ніжинського агротехнічного коледжу), Ірині Балакірєвій (голові «Спілки Самаритян України» Чернігівського об’єднання), Галині Бондаренко (керівник волонтерської групи «Час для нас» яка діє при кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи НДУ ім. Миколи Гоголя).

За матеріалами Ніжинського територіального центру соціального обслуговування

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *