Любовні інтриги “часів Онєгіна” розгорнулись в Ніжинському виші

 

 

Кохання ніколи не вийде з моди, як й інтерпретація цього почуття відомим письменником Олександром Пушкіним у романі «Євгеній Онєгін». Хто не прочитав ще, має прочитати, а хто не бачив, міг побачити 2 жовтня в стінах НДУ ім. М. Гоголя.

Студенти вишу та його заслужені культурні діячі зібрались, аби перейнятись атмосферою кохання тих романтичних часів та відчути дух класики.

Учасники мистецького проекту «Вокальні традиції Ніжинської вищої школи» провели присутніх сторінками роману Олександра Пушкіна під неймовірне, чуттєве виконання опери  Павла Чайковського «Євгеній Онєгін».

 

Треба зазначити, що захід в НДУ проходить вже вдруге. Цього разу він був  присвячений 90-річчю від дня народження професора, доктора філологічних наук Нінель Миколаївни Арват, дружини колишнього ректора Гоголевого вишу Федора Арвата. Вони присвятили десятки років праці на розвиток навчального закладу та дбали про його високий статус, вкладаючи всю душу.

Організаторами заходу виступили факультет культури і мистецтв імені Олександра Ростовського, кафедра вокально-хорової майстерності при НДУ.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *