Візит Леоніда Кучми до Ніжина ощасливив два навчальні заклади. ФОТО

 

 

5 жовтня до Ніжина прибув Президент України (1994-2005р.р.) Леонід Данилович Кучма. Ціллю прибуття великого гостя до нашого міста була благородна місія – два навчальні заклади отримали від його благодійного фонду «Україна» цінні подарунки. Щасливчиками стали Ніжинський коледж культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, якому було подаровано  легендарне фортепіано Steinway & Sons та Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя, 5 студентам якого з благодійного фонду було виділено стипендії.

Зазначимо, що це вже третій візит Леоніда Кучми до Ніжина з подарунками від  благодійного фонду «Україна». У 2015 році німецьке піаніно Steinway & Sons отримала Ніжинська музична школа, а у 2017 НДУ ім. М. Гоголя було подароване фортепіано цієї ж компанії, а п’яти студентам вишу вручені стипендії.

Запашним короваєм, теплими словами, дзвінкими українськими піснями та пронизливою грою на новому фортепіано зустріли Леоніда Кучму на порозі Ніжинського коледжу культури і мистецтв. Разом з ним прибули й інші поважні гості: заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, депутат обласної ради Алла Ковтун, директор департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Олександр Левочко, секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб.

 

У своєму вітальному слові директор коледжу Володимир Дорохін зауважив, що  для навчального закладу подарований фортепіано є дуже важливим, бо ж він має не лише колористичну окрасу, але й притаманну йому забарвленість звуку. «Це дозволить нашим студентам працювати над різнобарв’ям звучання і удосконалювати виконавські якості. Можливо завдяки цьому музичному інструменту зможемо виховати майбутніх народних артистів України» – подякував Володимир Гранлісович та вручив колишньому президентові вирізьблений майстрами коледжу тризубець з дерева.

Великою радістю були переповнені і кращі студенти Гоголевого вишу Юлія Ракоїд, Ольга Моціяка, Наталія Івахно, Марія Топорна, Влада Мамич, адже їм були вручені стипендії – 15 000 грн., котрі заохотять до досягнень нових вершин завдяки  реалізації головного девізу вишу «Labore et Zelo». Натомість ректорат навчального закладу нагородив Леоніда Кучму найвищою нагородою уіверситету медаллю «Гоголя» за розвиток в науці і техніці.

Марина Волинець

фото автора та Валентини Ващенко

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Візит Леоніда Кучми до Ніжина ощасливив два навчальні заклади. ФОТО

  1. Постарел козел. Но бабки делает исправною Бабенка то полковник ЦРУ, хочешь не хочешь, а за безопасность надо сосать пипиську у дяди Сема. Одним словом -пи№,!; для славного своим прошлым Нежина, но которое забыли жители огуречного города.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *