Українцям можуть заборонити користуватися телефонами

 

 

Народ України запропонував президенту видати новий закон, який збереже життя українцям. Всім відомий той факт, що почастішали ДТП на пішохідних переходах. Щоб уникнути подальших трагедій на дорозі, потрібно терміново внести поправки в правила дорожнього руху, заборонивши пішоходам користування засобами мобільного зв’язку, повідомляє znaj.ua.

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Президента України Петра Порошенка.

“Внести поправку в ПДР України, яку застосував уряд Литви. Згідно з прийнятим рішенням, пішоходи при переході через дорогу не повинні робити нічого, що відволікало б увагу дітей від оточення і ситуації на дорозі, включаючи користування засобами мобільного зв’язку”, – йдеться в тексті петиції.

 

Як довели вчені, у людей залежних від телефонів відбувається зміна хімічного складу мозку. При цьому з’являється неуважність, неадекватне реагування на стересогену ситуацію. Проблема безпеки на дорогах України не нова. Але на жаль, ми змушені констатувати, що нинішні тенденції свідчать про зростання кількості аварій на дорогах.

Для того, що б ці поправки були внесені до ПРАВИЛ дорожнього руху України, петиція повинна набрати більше 1 тис. голосів в короткі терміни. Така схема дозволить зберегти життя українців і різко зменшити кількість ДТП.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *